Note Allık / Pink İn Summer

1

Merhaba ! Benim gibi makyajında da pembiş sevenler burdaysa;  Note Kozmetik’e ait Pink İn Summer 02 Numaralı Allığından bahsedeceğim.  Yıllardır makyaj yapan biri olarak; ”Makyajda en vazgeçilmez unsurun ne?” diye sorsalar hiç düşünmeden ”Allık” derim. Özellikle acelem olduğu zamanlarda detaylı makyaj yapamayacaksam eğer bir allık, bir ruj tamamdır. Ruj olmasa da olur ama allık yüzü mat bir görünümden kurtarıp anında daha canlı göstermeye yardımcı oluyor. Bu yüzden kozmetik ürünlerimde çeşit çeşit allığım var. Yine Note Kozmetik ‘ e ait şeftali tonlarındaki Desert Rose Allık hakkındaki detaylı yazımı okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

4

Note Kozmetik ‘ e ait bütün ürünlerin olduğu gibi allıklarının da ambalajı siyah, kaliteli ve oldukça şık. Mac’in ambalajlarına kafa tutuyor resmen. Ben çok beğeniyorum.

2

Pink İn Summer; açık pembe tonlarında, mat yapıda adından anlaşılacağı üzere pink in summer yani yaz ayları için pembe.  Allığın içeriğinde tüm Note ürünlerinde olduğu gibi paraben bulunmuyor ve aynı zamanda argan yağı içeriyor. Cildin nemini tutmaya ve aynı zamanda yaşlanmaya karşı korumaya yardımcı olduğunu vadediyor. Nemini tutmasını bir nebze anlıyorum ama yaşlanmaya karşı korumaya yardımcı olacağına inanmadım açıkçası. Çok az tozutuyor. Allığın pigmentosyonu yüksek. Aynı zamanda cildimle anında bütünleşiyor ve uzun süre kalıyor.

3

Fırçaya az bir miktarda ürün alınca yanaklarım için yeterli oluyor. Allığın içinde aynası ve alt katında minik bir fırçası var. Pek allık fırçası olarak kullanmaya uygun bir fırça olmasa da; yüzü boyutlandırmak için ideal bir fırça. Bende zaten bu şekilde kullanıyorum. Fiyatı 30,00 TL.
Sevgilerimle… ♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın