NK Express Fast Dry Top Coat / Hızlı Oje Kurutucu

nk-hizli-oje-kurutucu

Merhaba güzel ailem. Bugün sizlere ojelere merak saldıktan sonra haliyle alıp kullanmam gereken hızlı oje kurutuculardan biriyle tanıştıracağım sizi. NK hızlı oje kurutucu benim oje kurutucular arasında ilk aldığım ürün olduğu için çok şanslıyım diyebilirim. Çünkü aklımda olan farklı bir markayla başlamış olsaydım oje kurutuculara ”hıh aslında çok da işe yaramıyorlarmış.” gözüyle bakacaktım.

nk-fast-dry-top-coat

NK hızlı oje kurutucu bildiğiniz şeffaf oje tarzında fakat daha az yoğunlukta. Fırçası da orta kalınlıkta gayet ideal. Ürün ojeleri hem hızlı bir şekilde kurutuyor, hem de top coat (koruyucu) görevi görüyor. Ojelerimi sürüp 1-2 dakika kadar bekledikten sonra fırçaya gelen miktarı şişenin içerisinde kenarlara değirip azaltmadan tırnak yüzeylerime bolca sürüyorum. Yalnız buradaki bolca ibaresine dikkat! Sonra ”Vay efendim hiçbir işe yaramıyor bende!” demeyin. 🙂

hizliojekurutucu

Sürdükten sonra 5 dakika kadar ellerimi sağa sola çok çarpmamaya özen gösteriyorum. Sonrası ise enfes. İki kat da sürsem aynı şekilde güzel bir sonuç elde ediyorum. 6,90 TL’lik fiyatını sonuna kadar hak eden bir ürün. Bir daha denk geldiğimde 3-4 tane daha alıp yedekleyebilirim. Çok seviyorum çünkü. Denemeyi düşünüyorsanız ve kararsınız bir şans verin bence. Gratis mağazalarından temin edebilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın