Nivea Yeni Yüz Kremleri

Merhaba herkese. Nivea’nın yeni yüz kremleriyle Sevgili Nivea Ailesi tarafından aldığım kargoyla tanıştım. Öncelikle biraz kargoyu nasıl aldığımdan bahsetmek istiyorum. Bu iki güzel yüz kremi fotoğrafta görmüş olduğunuz çantanın içerisinde geldi.

nivea-yuz-kremleri

Kargoyu ilk aldığımda adres biraz tanıdık geldi ama nereden olduğunu ilk etapta anlayamadım. Paketi açtığımda çantayı görünce Sezer (eşim) aklıma geldi. “Aaa Sezer bana çanta almış.” dedim çok heyecanlandım. Açtım ve çantayı bayağı beğendim. Tabii Sezer’in alabileceğine inanasım gelmediğinden çantanın içine baktım hemen. Ve Nivea’nın Yeni Yüz Kremlerini gördüm. Ve yine Nivea yapmıştı yapacağını.♥ Her defasında o kadar güzel sunumlarla gönderiyorlar ki hediyelerini. Çok beğeniyorum. Hatta şimdiye kadar gelen aksesuarları evimde hala kullanıyorum. Nazik ve ince düşünceleri, hoş sunumları için öncelikle Nivea’ya teşekkür ederim.

nivea-yeni-yuz-kreminivea-kremnivea-yaslanma-karsiti-yuz-kremi

Yüz Bakım Kategorisindeki bu iki yeni ürünün biri BESLEYİCİ YÜZ KREMİ, diğeri ise YAŞLANMA KARŞITI YÜZ KREMİ. 

Kremlerin özelliklerinden biri de nemlendirici formülleriyle cildi beslerken yağlı his bırakmaması. Aynı zamanda 2 kat daha fazla ürün içeren 100 ml’lik boyuta sahipler. Ben şimdiden Besleyici olanını açıp kullanmaya başladım. Biraz daha kullandığım zaman yorumlarımı yine burada sizlerle paylaşıyor olacağım.

nivea-yuz-kremi

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

2 comments

  1. Merhaba, besleyici olan tüm cilt tipleri için uygun mudur acaba?

Bir cevap yazın