Nivea Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi

Herkese merhaba güzel okuyucularım. Nivea Yüz Kremlerinden Besleyici Yüz Kremini kullanıyorum ve kendisini çok seviyorum. İnceleme yazısı için TIK TIK… Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi de Besleyici ile birlikte firma gönderisiydi bana. Halihazırda kullandığım gece kremlerim olduğu için Yaşlanma Karşıtı olanı kullanmayı ertelemiştim. Artık kullanmaya ve nihayet yorumlama vakti gelince hemen yazmam gerektiğini düşündüm. Hadi başlayalım öyleyse…

nivea-yuz-kremi

Nivea Kremlerin yeri bende her zaman ayrıdır. Özellikle klasik kokulu olanlar favorilerimden. Çocukluğumdan hatırlıyorum; babam lacivert teneke kutulu Nivea kremlerden eve koli koli almıştı. Nasıl aldığı konusunda bilgim yok ama bitirdikçe annem kutudan yenisini çıkarırdı. ☺O yüzden Nivea Kremler kalp ben.:)♥

nivea-yaslanma-karsiti-yuz-kreminivea-yaslanma-karsiti-yuzkreminivea-yuz-kremi-yaslanma-karsiti

Yaşlanma Karşıtı Yüz Kreminin kokusu da aynı şekilde Nivea’nın klasik kokusu. 100 ml’lik kutusuyla normal yüz kremlerine nazaran 2 katı fazla ürün içeriyor. Bu kremler bana ilk geldiği günden itibaren gerek instagram storylerimde, gerek bloğumda ve gerekse post paylaşımlarımın altında sorulan tek soru şu oldu; ” Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun mu?” Evet arkadaşlar bu krem bana göre tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun.

nivea-yaslanma-karsitinivea-krem

  • Kremin yapısı yoğun ama bu yoğunluk sizi korkutmasın. Cilde sürüldüğü an kadifemsi bir his yaratıyor ciltte ve anında emiliyor.
  • Yağlı his bırakmıyor ve asla ciltte ağırlık yaratmıyor.
  • Geceleri nemlendirici olarak kullanıyorum ve nemlendirmesinden memnun kaldım.
  • Ayrıca makyaj altı kullanımına da uygun fakat ben makyaj altında besleyici yüz kremini kullandığım için buna daha fırsat gelmedi.
  • Benim karma ve sivilcelenmeye müsait cildimde herhangi bir sivilce problemine de yol açmadı.
  • Yaş itibariyle de kırışıklık problemim olmadığı için o konuda pek detaylı yorumum olmayacak. Fakat tabii ince çizgilerde vs kırışıklık açma gibi bir özelliği yok.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın