Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu

Merhaba sevgili ailem. Tatil başlamadan sıkılaşmaya ihtiyacım vardı.☺ Bende hemen Nivea tarafından gönderilen “10 günde daha sıkı bir cilde kavuşmayı vaat eden” Q10 ve C Vitamini İçeren Sıkılaştırıcı Vücut Losyonunu denemeye başladım. Henüz tatilim yeni bitmiş ve evime kavuşmuşken belki sizde Nivea’nın yeni çıkan bu ürününü merak ediyorsunuzdur diye oturdum bloğumun başına. Hadi o halde incelemeye başlayalım…

nivea-q10-vitaminc-sikilastirici-vucut-losyonu

Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu İçin;

“Q10 ve Vitamin C içeren güçlü formülü ile 10 günde gözle görülür derecede sıkılaşmış ve esnekliği artmış bir cilt görünümü sağlar.” diyor.

En iyi sonucu elde etmek için uygulama şeklinde önerisi ise;

  • Tüm vücuda nazikçe masaj yaparak ve
  • Sabah-akşam olmak üzere günde iki kez uygulanması gerektiğini söylüyor.

Losyon; 400 ml’lik devasa boyutta pompalı bir şişeye sahip. ☺ Tüp şişelere kıyasla pompalı kapağa sahip losyonların kullanımı daha pratik geliyor bana.

nivea-q10-sikilastirici-vucut-losyonunivea

Açıkça söylemek gerekirse ben bu losyonu söylenildiği gibi 10 gün sabah-akşam günde iki kez olmak üzere düzenli kullanamadım. Yaklaşık 15/20 gün boyunca 2 günde bir duşta vücudumu vücut fırçasıyla fırçaladıktan sonra duş sonrası, yani 2 günde 1 kez kullandım. Kısmen düzenli sayılır yani.☺

Yapısı ne hafif, ne yoğun. Vücudumu yeterince nemlendiriyor. Kokusu ise bayıcı ağır bir koku değil. Her mevsimde rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle koku hassasiyetim fazla olduğu için her kremi kullanamayan bile severek kullanıyorum.

nivea-vucut-losyonunivea-vucutlosyonu

Sıkılaştırma konusuna gelecek olursak;gözle görülür bir değişiklik göremesem de, ben vücut fırçasıyla beraber kullandığım için cildimin ölü derilerden arınıp, losyonla birlikte tazelendiğini hissettim. Ve çok sevdiğim için bitene kadar kullanacağım. Hatta bitince tekrar alabilirim.

nivea-sikilastirici

Umarım yazımı faydalı bulmuşssunuzdur. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın