Nivea Q10 Plus C Kırışık Karşıtı + Enerji Göz Bakım Kremi

Herkese merhaba. Uygun fiyatlı göz çevresi bakım kremleri arasında şimdiye kadar denediklerim arasında en çok beğendiğim Nivea Q10 Plus C Kırışık Karşıtı + Enerji Göz Kreminden bahsedeceğim bugün.

nivea-q10-plus-c-goz-kremi

Aslında aklımda hangi göz kremini alacağıma dair bir fikrim yoktu. Daha öncesinde de herhangi bir araştırma yapmamıştım. Bir indirim döneminde alışveriş yaparken göz kremleri arasında bu göz kremini gözüme kestirdim. Nivea Q10 serisinde Q10 ve Q10 Plus C olarak iki farklı çeşit bulunuyor. Ben son zamanlarda C vitaminli cilt bakım ürünlerine taktığım için Q10 Plus C olanını aldım.

nivea-goz-kreminivea-Q10-c-plus-goz-kremi

Nivea Q10 Plus C Kırışık Karşıtı + Enerji Göz Bakım Kremi

Q10 ve yüksek etkili saf C Vitamini içeren formüle sahip olan Nivea Göz Bakım Kremi, göz çevresindeki yorgun ve donuk görünümü canlandırmayı,

Hafif, hızlı emilen formülü göz çevresindeki ince çizgileri etkili bir şekilde azaltmayı,

Göz çevresinin gözle görülür şekilde daha sıkı, pürüzsüz ve canlı bir görünüme kavuşacağını vaat ediyor.

nivea-Q10-c-goz-kremi

Göz kremi 15 ml’lik metal tüpte bulunuyor. Saf C Vitamini oldukça etkili aktif bir madde olduğu için göz kreminin tüpü için metal ambalaj tercih etmişler, gayet kaliteli olmuş. Kremin yapısı oldukça yoğun. Göz çevreme dairesel hareketlerle uyguladıktan sonra hemen emiliyor. Göz çevremde ağırlık yaratmamasını sevdim. Birde benden artı alan bir özelliği daha var ki şöyle; benim göz çevremde egzama sorunu var. Kullandığım kozmetik ürünlerinden bazıları egzamamı tetikliyor. Özellikle göz kremlerinde de bu problemi sıklıkla yaşarım. Fakat bu göz kreminde o problemi yaşamadım. O yüzden gönül rahatlığıyla kullanıyorum.

nivea-q10-cplus-goz-kreminivea-Q10-goz-kremi

Makyaj altına kullandığımda da çok güzel oluyor. Bunun dışında birde geceleri kullanıyorum. Vaatlerindeki gibi sürdükten sonra göz çevremi canlandırıyor. İhtiyacım olan nemi de karşılıyor. Fiyatına göre oldukça başarılı bir ürün bence. Tavsiye ederim kesinlikle.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın