Nivea MicellAir Expert Yüz Temizleme Köpüğü

nivea

Merhaba güzel ailem. Nivea Ailesi’nden yine harika bir sunumla güzel bir kargo aldım. Payetli ve fiyonklu minnoş bir kesenin içerisinde Nivea‘nın severek kullandığım MicellAir serisine yeni eklenen MicellAir Expert Yüz Temizleme Köpüğü çıktı. Ben bu serinin göz makyaj temizleyicisini kullanıp bitirdim. Şuan hala micel makyaj temizleme suyunu kullanıyorum. Özellikle kokusuz olması, makyajı güzel temizlemesi nedeniyle ben beğenerek kullanıyorum.

nivea-micellair-expert-yuz-temizleme-kopugu

Nivea MicellAir Expert Yüz Temizleme Köpüğü; Suya dayanıklı makyajı derinlemesine temizlemeyi vaat ediyor. Ben daha önce Nivea’nın normal mavi şişedeki karma ciltler için olan yüz temizleme köpüğünü de severek kullanmıştım. Hatta pembe olanını da almak istiyordum. Makyajımı genelde micel su ve makyaj temizleme jelleriyle çıkarmayı tercih ettiğim için ben bu tarz köpükleri genelde sabahları cildimi temizlemek için kullanıyorum.

nivea-yuz-temizleme-kopugunivea-micellair-expert-yuztemizleme-kopugu

Benim cildimde herhangi bir olumsuz duruma yol açmadı. Sabahları cildimi temizlemek için bana göre gayet yeterli bir ürün. Tüm cilt tiplerinin rahatlıkla kullanabileceğini düşünüyorum. Ama yine de karma ve yağlı ciltler daha çok sevecektir.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın