Nivea Lip Butter / Dudak Kremi

nivea-lipbutter

Merhaba güzel ailem. Fazla lip balm kullanan biri değilim elimde de bir iki tane var. Benim için yeterli oluyordu. Fakat Nivea‘nın bu meyveli lip balmları ülkemize geldiği zamanlardan itibaren oldukça dikkatimi çekiyordu. Sonunda merakıma yenik düşüp bende aldım.

nivea-lipbutter-yabanmersini

Nivea lip butterların;
* Original,
* Raspberry Rose (Frambuaz & Gül),
* Vanilla & Macadamia (Vanilya & Makedemia) ve
* Blueberry Blush (Yaban Mersini) olmak üzere dört farklı çeşiti bulunuyor.

nivea-lipbalm

Bende en çok merak ettiğim yaban mersini içeren dudak kreminden aldım. Ürünün içeriği kadar ambalaj tasarımı da oldukça dikkat çekiyor. 16,7 gramlık şık bir metal kavanoz içerisinde olan lip butter uzun bir süre boyunca kullanacağımı gösteriyor. Hijyen açısından kullanışsız gibi görünse de açıkçası bu durum beni pek rahatsız etmiyor.

nivea-yabanmersini-lipbutter

Blueberry Blush (yaban mersini) lip butterın herşeyden önce mis gibi bir kokuya sahip. Koklarken yememek için kendimi zor tutuyorum diyebilirim. Nivea dudak kremleri; Hydra IQ ile zenginleştirilmiş, shea ve badem yağı içeriyor. Oldukça kremsi bir yapıda. Parmağınızı dokundurduğunuz an parmak ısısıyla birlikte erimeden hemen ürünü dudaklarınıza götürmelisiniz.

nivea

Dudaklarımı uzun süre boyunca nemlendirme konusunda gayet başarılı. Fakat herhangi bir onarıcı etkisi olduğunu söyleyemem.Onun dışında günlük kullanılabilecek tarzda ideal bir dudak bakım kremi olduğunu düşünüyorum. Fiyatı 9,00 TL. Gratis, Rossmann gibi birçok mağazadan satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Bende orjinal olanı kullanıyorum. Çok memnunum 🙂

Bir cevap yazın