Nivea Değerli Yağlar Serisi İncelemesi

nivea-krem

Merhaba sevgili ailem. Geçtiğimiz hafta Nivea‘dan güzel bir kargo aldım. Harika bir sunumla gönderilen hediyelerim için çok teşekkür ediyorum öncelikle. Ben sunuma bayıldığım için sizde görün istedim. Bu yüzden her detayı fotoğrafladım. Öncelikle bahsedeceğim ürünler ve konumuz; Nivea Ailesine yeni katılan Değerli Yağlar İçeren Serisi.

nivea-degerli-yaglar-serisinivea-degerli-yaglar-serisi-nivea

Ürünler zarar görmesin diye bu şekilde bez bir çuvalın içerisinde gönderilmiş. Bence çok ince ve zarif düşünülmüş. Gerçekten çok beğendim.

Cilt bakım rutinini yeni kokularla renklendirmek ve aynı zamanda cildini nemlendirerek güzel bir bakım sağlamak isteyenler buraya. 🙂 Çünkü bu özellikler; Nivea Değerli Yağlar İçeren Seride buluşmuş.

Nivea’nın 100 yıllık cilt bakım uzmanlığıyla üretilen, özenle hazırlanmış ve rafine edilmiş kokularıyla fark yaratan serini içerisinde birbirinden değerli vücut yağları ve kokular bulunuyor.

NİVEA;

”Değerli Yağlar içeren “Vanilya & Badem Yağı Losyon”, “Gül & Argan Yağı Losyon” ve “Kiraz Çiçeği & Jojoba Yağı Losyon” cildinizde yağlı bir his bırakmadan derinlemesine nemlendirme ile kuru cildinizi yumuşak ve ışıltılı bir cilde dönüştürürken, “Gül & Bakım Kremi” ve “Zeytinyağı & Bakım Kremi” doğal yağ içeriğiyle 48 saat yoğun nemlendirme sağlayacak.” diyor. ♥

nivea-degerli-yaglarnivea-nivea-cildinisimart

Güzel bir çiçek sepetinin içerisine seriye ait notların bulunduğu broşür de iliştirilmiş.

YENİ NİVEA DEĞERLİ YAĞLAR İÇEREN SERİ İLE #CİLDİNİŞIMART ♥ diye bir de hashtag oluşturulmuş.

niveaturkiyenivea-losyonnivea-krem-

Bu seriden benim için ”Kiraz Çiçeği & Jojoba Yağı içeren Losyon ve Zeytinyağı & Bakım Kremi” gönderilmiş. Daha önce kiraz çiçeği içeren herhangi bir bakım kremi kullanmadım onu özellikle merak ediyorum ama zeytinyağı içeren herşeyi çok sevmişimdir. Zaten zeytinyağının kendisi mucizevi bir yağ olduğu için cilt bakımımda, saç bakımımda her ihtiyaç duyduğum alanda güvenle kullanırım.

nivea-turkiyenivea-degerli-yaglar-iceren-seri

Özellikle kış günlerinde tüp şeklindeki kremlere nazaran kavanozdaki kremlerin kullanımını daha pratik buluyorum. İhtiyacımda varken dayanamayıp hemen kremini açıp kullanmaya başladım. Kokusu çok güzel ve nemlendirmesi çok iyi. Bence daha fazla detay vermeyeyim. 🙂 İnceleme yazıları da gelsin. ♥♦ Seriye ait söyleyeceklerim şimdilik bu kadar…

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Sevgilerimle…♥

2 comments

  1. Bayılıyorum senin bu yazılarına 🙂 losyonu merak ettim bende

Bir cevap yazın