Nivea Değerli Yağ İçeren Zeytinyağlı Bakım Kremi

nivea-degerli-yaglar-iceren-zeytinyagli-bakim-kremi

Merhaba sevgili ailem. Nivea‘nın Değerli Yağlar İçeren Serisini duymayan kalmamıştır bence artık. 🙂 Nivea bana da denenemem için bu seriden çok hoş bir sunumla krem ve losyon göndermişlerdi. Seriye dair inceleme yazımı şurada bulabilirsiniz. Ürünler elime ilk ulaştığında ise hemen Zeytinyağlı Bakım Kremini kullanmaya başladım.

nivea-zeytinyaglikremnivea-zeytinyagli-krem

Nivea Değerli Yağ İçeren Zeytinyağlı Bakım Kremi; 300 ml’lik devasa bir kavanozda. 🙂 Malum kış mevsimi sebebiyle ellerimiz çatır çutur kuruyup, özellikle benim ellerim (egzamadan dolayı) çatlıyorken zaten iyi bir nemlendiriciye ihtiyacım vardı. Bu mevsimlerde ben tüpteki kremlerden ziyade kavanozda olanların kullanımını daha pratik buluyorum. Çünkü her an ihtiyaç duyabiliyorum.

zeytinyagli-krem-niveanivea-krem

Fazla yoğun bir yapısı yok ama elleri yeterince nemlendiriyor. Losyondan daha kıvamlı fakat yapış yapış his bırakmayan kremlerden. Kokusu zaten muazzam. Zeytiyağlı olan herşeye zaafım var. Zeytinyağının kendisine zaafım var aslında. Doğanın bize sunduğu mucizevi birşey. Kısacası ben bu kremi çok sevdim… Uzun bir süre de bana eşlik edeceğe benziyor.

nivea-degerli-yaglar-zeytinyagi-kremi

Hergün kullansam bir sene gibi bir sürede ancak biter gibi görünüyor. Bakalım. 🙂

Sevgilerimle…♥

1 comment

  1. Bunun kokusu çok güzel

Bir cevap yazın