Nivea Canlandırıcı Yüz Temizleme Köpüğü

1

Haftanın ilk gününden hepinize merhaba! Nivea’nın normal ve karma ciltler için olan yüz temizleme jelini çok severek kullandığımı, hatta şimdiye kadar kullandığım ürünler arasında en çok beğendiğin yüz temizleme ürünüm olduğunu şuradaki yazımda detaylı değinmiştim. Yüz temizleme jelinin makyajımı temizlerken performansını çok beğendiğim için Nivea’nın normal ve karma ciltler için olan E vitamini ve Hydra IQ formülü içeren canlandırıcı yüz temizleme köpüğüne de şans vermek istedim.

Ürünün vaadleri; * Cildi derinlemesine temizler, canlandırır, güzel ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. * Cildin doğal nem dengesini korur. * Güzel kokusu ve yumuşak köpük formülüyle mükemmel bir yüz temizleme deneyimi yaşatır. Eğer tüm yüzünüzdeki makyajı (göz makyajı da dahil olmak üzere) tamamen çıkarmak istiyorsanız avucunuzun içine 3/4 defa ürünü sıkıp yüzünüze uygulayınca ancak temizliyor. Hafif sürdüğüm rimelimi bile tek pompayla çıkaramıyor. Derinlemesine temizleme gibi bir durum söz konusu değil yani. Cildin nem dengesini koruyor.

Kullanım sonrasında cildimde herhangi bir kurumaya ve iritasyona sebep olmadı. İçerisindeki su gibi şeffaf olan sıvı kullanım sırasında köpüğe dönüşüyor. Ben bu ürünü makyajımı çıkarmak için değil de sabahları cildimi rahatlatmak için günlük olarak cilt bakım rutinimde kullanıyorum. Bu şekilde kullandığım zaman daha çok sevdim diyebilirim. Sabahları T bölgemdeki yağlanmayı güzel bir şekilde alıp cildimi ferahlatıyor.

Bu yüz temizleme köpüğünün makyajı çıkarması adına için uzun uzun yazacak pek olumlu birşey gözlemleyemedim maalesef. Söyleyeceklerim genel olarak bu kadar. Ürünün boyutu 150 ml ve fiyatı 16,50 TL.
Sizin bu ürün hakkındaki düşünceleriniz neler ? Yorum olarak bırakırsanız sevinirim.

Sevgilerimle… ♥

Bir cevap yazın