Nivea Canlandırıcı Nem Maskesi

nivea-maske

Merhaba! Bugün sizlere bir heyecanla deneyipleyip çok memnun kaldığım maskeden bahsedeceğim. Ürün; başlıktan ve fotoğraftan anlamış olduğunuz üzere Nivea’ya ait canlandırıcı nem maskesi. Karma cilt tipine sahip olduğum için genelde arındırıcı maskeler yapıyorum. Fakat malum kış aylarında olduğumuz için cildim aşırı derecede kurumaya başladı. Cildimin bu kadar kuru kalmasına alışık olmadığım için bu defa nem maskesi kullanmak istedim.

nivea-canlandirici-nem-maskesi

Maske, hydra IQ içeren formülü olduğu için yoğun nemlendirme yapısına sahip. Aloe vera ve E vitamini içerdiği için cildin doğal nem dengesini desteklemeye yardımcı olması ise vaatleri arasında. Ciltle uyumu dermatolojik olarak test edilmiş. Maske normal ve karma ciltler için üretilmiş olup, iki kullanımlık. Yinede tek kullanımda bile ürün cildime fazla geldi. Tamamını kullanamıyorum. Bir kısmı paketin içerisinde kalıyor.

nivea-nem-maskesi

Maskenin temizlenmiş cilde uygulanması gerekiyor fakat ben tüm maskelerimi duş sonrası gözeneklerim açık olduğu zamanlarda uygulamayı tercih ediyorum. Bu maskeyi de aynı şekilde kullandım. Göz ve dudak çevreme değirmeden 15 dakika kadar bekledikten sonra pamukla cildimde emilmeyen maske kalıntılarını temizledim. Maske cildimdeyken aşırı bir ferahlık hissettim. Normal şartlarda durulanan bir maske değil. Cildimde yağlı bir his bırakacağından endişelenip yıkarım diye düşünüyordum fakat tam aksine cildimi pamukla temizleyince ellerimle cildimi kontrol ettiğimde yüzümde bıraktığı etkiye hayran kaldım. Cildim yumuşamış, ferahlamış bir şekildeydi. Resmen bebek poposu gibi oldu. 🙂 Benim havadan nem kapan huysuz cildimde herhangi bir şekilde sivilcelenme problemine de yol açmadı. Çok sevdim. Sanırım kış bitene kadar her ihtiyaç duyduğumda bu maskeden yapacağım. Fiyatı 7,90 TL.

Sevgilerimle…♥

2 comments

  1. Sana çok teşekkür ederim muhteşem bir şeyle tanıştırdın beni. Cildim kullandığım bir takım sivilce ilaçlarından kurumuştu ama bu maske sayesinde şuan yumuşacık bir cilde sahibim bunun yanı sıra bal özlü olanıda aldım ondanda çok çok memnunum kesinlikle öneriyorum onuda denemelisin ve lütfen daha çok maske hakkında yazı ??

    1. Nasıl mutlu oldum 🙂 seninde maskeyi beğenmene sevindim ♥ bal özlü maske gözüme takılıyor bu aralar alırım bende 😀 teşekkür ederim güzel yorumların için :*

Bir cevap yazın