Nivea Besleyici Yüz Kremi

Merhaba güzel ailem. 2 katı kadar daha fazla ürün içeren yeni Nivea Besleyici Yüz Kremini inceleyeceğiz bugün. Şuradaki yazımda bununla birlikte yeni çıkan diğer kremiyle birlikte incelediğim yazımı okuyabilirsiniz.

nivea-besleyici-yuz-kremi

Nivea Kremlerin yeri bende her zaman ayrıdır. Özellikle bu klasik kokulu olanlar favorilerimden. Çocukluğumdan hatırlıyorum; babam lacivert teneke kutulu Nivea kremlerden eve koli koli almıştı. Nasıl aldığı konusunda bilgim yok ama bitirdikçe annem kutudan yenisini çıkarırdı. ☺O yüzden Nivea Kremler kalp ben.:)♥

nivea-yuz-kreminivea-yuz-kremi-besleyici

Besleyici Yüz Kreminin kokusu da aynı şekilde Nivea’nın klasik kokusu. 100 ml’lik kutusuyla normal yüz kremlerine nazaran 2 katı fazla ürün içeriyor. Bu kremler bana ilk geldiği günden itibaren gerek instagram storylerimde, gerek bloğumda ve gerekse post paylaşımlarımın altında sorulan tek soru şu oldu; ” Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun mu?” Evet arkadaşlar bu krem bana göre tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun.

nivea-kremnivea-besleyici-yuzkremi

  • Kremin yapısı yoğun ama bu yoğunluk sizi korkutmasın. Cilde sürüldüğü an kadifemsi bir his yaratıyor ciltte ve anında emiliyor.
  • Yağlı his bırakmıyor ve asla ciltte ağırlık yaratmıyor.
  • Hem gün içerisinde nemlendirici olarak kullandığım zamanlarda, hemde makyaj altında kullandığımda çok memnun kaldım.
  • Özellikle makyaj altında çok sevdim. Yumuşacık ve kadifemsi bir hissiyat yarattığı için cildi makyaja güzel hazırlıyor.
  • Benim karma ve sivilcelenmeye müsait cildimde herhangi bir sivilce problemine de yol açmadı.
  • Bittikçe yeniden, yeniden alacağım.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın