Nivea Arındırıcı Temizleme Maskesi

nivea-arindirici-temizeme-maskesi

Yepyeni bir günden merhaba güzel ailem. Güne zinde başlayanlardan olarak kahvemi içip, sizlerle birşeyler daha paylaşmak için hemen bloğumun başına geçtim. Kış aylarına girerken cildimi kuru hissettiğim zamanlarda Nivea Canlandırıcı Nem Maskesini denemiştim. Canlandırıcı nem maskesi hakkındaki yorumlarımı şurada bulabilirsiniz. Yaz aylarına giriyoruz ve şu sıralar cildimi yağlanmaya meyillendiği için şimdi de Arındırıcı Temizleme Maskesini denemek istedim.

nivea-arindiricitemizleme-maskesi

Nivea arındırıcı temizleme maskesi; jel kıvamda. Temiz cilde uygulanıp 15-20 dakika kadar bekledikten sonra soyularak çıkarılıyor. Sonrasında cilt ılık suyla temizleniyor. Baştan söylemek gerekirse; maskenin siyah noktaları temizleme gibi bir vaadi yok. Maskeye ait gözlemim; kullandıktan sonra cildim daha matlaşmış bir görünüme sahip oluyor. Cildimi kurutmadı. Herhangi bir şekilde sivilcelenme problemine de yol açmadı. İhtiyacım olduğu takdirde tekrar alıp kullanabilirim. Fiyatı 4,00 – 5,00 TL civarında birşey olması lazım.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Aynı maskeden 4 – 5 tane kullandım maalesef büyük bir etkisini gözlemleyemedim senin de söylediklerin dışında :/ canlandırıcı olan daha güzel

Bir cevap yazın