Nivea Aqua Sensation Yüz Temizleme Jeli

Herkese merhaba sevgili okuyucularım. Yıllar öncesinde kullandığım, hatta bloğumun ilk yazılarından biri olan Nivea Aqua Sensation Yüz Temizleme Jelini, Watsons alışverişimde kasa arkasında 11 TL gibi uygun bir fiyata görünce tekrar aldım.

nivea-aqua-sensation-canlandirici-yuz-temizleme-jeli

Normal ve karma ciltler için özel olarak formüle edilmiş bu ürün 200 ml’lik bir şişede. İçerisinde minik partiküller bulunuyor ve salatalık özü içeriyor. Elime bir miktar alıp, su ile nemlendirdiğim yüzüme masaj yapar hareketlerle uygulayınca o minik tanecikler masaj etkisiyle eriyip gidiyor.

niveanivea-aqua-sensation-yuz-yikama-jeli

Genelde makyajlarımı micel sularla temizledikten sonra yüz temizleme jellerini tercih ederim. Nivea Aqua Sensation Yüz Temizleme Jelini de aynı şekilde kullanmayı tercih ediyorum. Tabii bazı zamanlarda makyaj yapmadığım ve yüzümde fazla sebum hissettiğim durumlarda da kullanıyorum. Parmaklarımın üzerinde gösterdiğim kadar miktar benim tüm yüzüm ve makyajımı çıkarmak için de yeterli oluyor.

nivea-aqua-sensation-yuztemizleme-jeli

  • Cildimi güzel temizliyor. Aynı zamanda içerisindeki tanecikleri sayesinde ölü derilerin atılmasına da yardımcı oluyor. Bir nevi peeling etkisi yaratıyor ciltte.
  • Yüzümde gerginlik yada kuruluk problemi yaratmıyor.
  • Benim karma / sivilcelenmeye müsait cildimde herhangi bir irite yada sivilce problemi yaratmadı.
  • Nivea’nın ürünlerini genelde severim zaten. Bunu da beğenerek kullanıyorum.

nivea-aqua-sensation-yuz-temizleme-jeli

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın