Nivea Aqua Sensation Canlandırıcı Temizleme Jeli

IMG_6465
Merhaba! Nivea Aqua Sensation Canlandırıcı Temizleme Jeli; Benim şimdiye kadar kullandığım ürünler arasında en çok sevdiğim temizleme jellerimden biri. Salatalık ve Hydra IQ içeren bir formülü bulunmaktadır. ”Normal ve Karma Ciltler” için olup benim karmadan yağlıya dönük cildimde nem dengesini koruması oldukça hoşuma gitti.
Sadece temizleme suları yada sütleriyle cildi yıkamadan temizlenen makyajların gerçekten temizlenmediğini düşünenlerdenim. Makyajımı çıkarırken yüzüme muhakkak su değmeli ve cildimin temizlendiğinden emin olmalıyım. Ben cilt  temizleme ürünlerinin ne kadar başarılı olduğunu göz makyajımı ve özellikle kat kat sürdüğüm rimellerimi hangi oranda çıkarmasıyla değerlendiriyorum ve saniyeler içerisinde parmaklarımla yaptığım dairesel hareketlerle göz makyajımı anında temizliyor.

IMG_6469

Bu ürüne yazabileceğim bir tane bile olumsuz özelliği yok. Nemli cildime çok az bir miktar, nohut büyüklüğünde alıp yüzüme dairesel hareketlerle uyguluyorum ve makyajımı saniyeler içerisinde arındırıyor. Bazen boynuma pudra falan sürdüğüm zamanlarda boynuma da uyguluyorum. Zaten boyun ve dekolte bölgesine de uygulanabilir bir ürün olduğu için şimdiye kadar hiçbir yan etkisini görmedim.  Bazen temizleme sularıyla göz makyajımı çıkardıktan sonra, bu ürünle ten makyajımı çıkarıyorum. İki türlü kullanımımda da çok memnunum. Her zaman makyajımı temizlerken değil gerekli duyduğum anlarda da cildime canlılık kazandırdığı için yüzümü bu ürünle yıkamayı tercih ediyorum. İçerisindeki tanecikler cildi tahriş etmeden ürünü uygularken nazikçe dağılıyorlar. Cildimde herhangi bir kurumaya yada gerginliğe yol açmadı. Bazı zamanlarda cildimi temizledikten sonra bir de üzerine pamuk yardımıyla tonik uyguluyorum ve üzerine nemlendirici krem sürüyorum.
Fiyatı 20,00 TL.
Sevgilerimle… ♥

Bir cevap yazın