Nivea 1 Dakika Urban Detox Nemlendirici Maske

Merhaba sevgili ailem. Mevsim değişikliğinden dolayı cildimde yer yer kuruyan bölgeler oluşmaya başladı. Bu dönemlerde yüzüme bol bol nemlendirici ürün takviyeleri yapıyorum. Nivea‘nın yeni maskelerinden 1 Dakika Urban Detox Nemlendirici Maske‘yi şu sıralar sıkça kullanınca hakkında yorumlarım oluştu. Hemen incelemeye başlayalım o halde…

nivea-1dakika-urban-detox-nemlendirici-maske

Nivea 1 Dakika Urban Detox Nemlendirici Maske; mavi renkli ambalaj tasarımında ve 75 ml’lik bir  tüpte bulunuyor. İçeriğinde “Yeşil Çay ve Hyaluronik Asit” bulunan bu maskenin temel amacı, çevresel etkileri azaltarak detoks yapmak ve yoğun nem, sıkı cilt ve ışıltılı bir cilt tonu sağlamak.

Kullanım önerilerinde; temizlenmiş yüze, göz ve dudak çevresinden sakınarak, bolca uygulama yapmak ve sonrasında 1 dakika yüzde bırakarak ve mendil yardımıyla yüzü silmek öneriliyor.

nivea-maskenivea-detox-maske

Peki ben kullanım önerilerine uydum mu? Tabii ki hayııııırr! ☺ Şöyle ki; ilk kullandığımda maskeyi yüzüme sürüp mendil yardımı ile silmeyi denedim ama ben karma/hassas bir cilt tipine sahip olduğum için fazla nemi cildim kabul etmedi. ☺ Zaten asla fazla nem veren ürünler kullanamam. Rahat edemem yani.

Fakat sonrasında kullandığım zaman, yüzüme maskeyi uyguladıktan 1 dakika sonra yıkayarak kullandım. Bu şekilde daha fazla memnun kaldım. Kuru bir cilt tipine sahipseniz mendille silerek kullandığınızda bir sorun olmaz. Hatta daha fazla memnun kalırlar. Fakat karma/yağlı ciltlerin bu uygulama yöntemiyle seveceğini düşünüyorum.

nivea-nemlendirici-1dakikada-urban-detox-maske

Maskenin yoğun bir yapısı var. Özellikle gözeneklerim açıkken uygulamayı tercih ediyorum. Bir tavsiye vereyim; duş sonrası yada cildinize buhar banyosu yaptıktan sonra maskelerinizi uygularsanız daha iyi bir sonuç alırsınız. Ben her zaman bu yöntemle kullanıyorum maskelerimi. ♥

  • Öncelikle şunu söylemeliyim ki bu maskeyi ihtiyacınız varsa tüm cilt tipleri kullanabilir.
  • Cildimi ekstra yağlandırmıyor.
  • Yüzümü neme doyurduğunu hissediyorum.
  • Maske sonrası ellerimi yüzüme götürdüğümde yüzüm pamuk gibi oluyor.
  • Cildime sağlıklı, ışıltılı bir görünüm katıyor.
  • Cildimin donuk, mat görünümü gitti ve yerini parlak bir cilt aldı.
  • Benim karma/hassas/sivilceye meyilli cildimde herhangi bir sivilce yada irite problemi yaşatmadı.

nivea-nemlendirici-maskenivea-maske-1dakika

Kullandığım diğer Nivea 1 Dakika Detox Maskeler hakkındaki yorumlarımı okumak isterseniz aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Nivea 1 Dakika Urban Detox Maskeler

Nivea 1 Dakika Urban Detox Arındırıcı Maske

 

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…♥

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın