Nivea 1 Dakika Urban Detox Gözenek Arındırıcı Maske

Merhaba sevgili ailem. Cilt bakımımda haftada bir arındırıcı maskeler kullanmayı asla ihmal etmiyorum. Bazen ağır makyaj yaptığım zamanlarda yüzümü temizledikten sonra son rötuş olarak da bu tarz maskeler kullanmayı seviyorum. Bu maskelerimin arasına yeni katılan üyelerden biri de Nivea 1 Dakika Urban Detox Gözenek Arındırıcı Maske oldu. Kendisi Nivea’nın 1 Dakikada Urban Detox serisine de yeni katıldı zaten. Hemencecik denediğim maskenin yorumlarını gecikmeden sizlerle de paylaşmak istedim ve bugün buradayım…☺

nivea-1dakika-urbandetox-maske

Nivea 1 Dakika Urban Detox Gözenek Arındırıcı Maske

  • Kendiliğinden ısınan, yarı saydam jel formülü ile cilde detoks yaparak,
  • Farkedilir seviyede temiz, pürüzsüz ve sağlıklı görünen cilt için, pürüzlerden kurtarmayı, gözenekleri arındırarak gözle görülür şekilde cildi sıkılaştırmayı vaat ediyor.

nivea-urban-detox-gozenek-arindirici-maskenivea-gozenek-arindirici-maske

75 ml’lik tüp bir şişede olan maskenin kullanımı pratik. Jel gibi bir yapıya sahip. Yüzümü su ile nemlendirdikten sonra göz çevreme değmeyecek şekilde yeterli miktarda ürünü alıp yüzüme sürüyorum. 1 dakika sonra yüzümü yıkıyorum.

  • Karma/hassas bir cilt tipine sahibim ve bu maske benim cildimde özellikle gözeneklerim açıkken kullandığımda dahi bile herhangi bir yanma oluşturmuyor. Ayrıca sivilce/irite problemi de yaşatmadı.
  • Cildimi ekstra kurutmuyor. En sevdiğim özelliklerinden oldu.
  • Kullandıktan sonra yüzümü temizlenmiş ve ferah hissediyorum.

nivea-maske

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın