Nicoletta İç Çamaşırları Deneyimimiz

Herkese merhaba benim güzel blog ailem. Bugün burada şimdiye kadar yazdığım içeriklerden farklı olarak birşeyler yazmaya geldim. Başlıktan da anlayabileceğiniz üzere Trendyol.com‘da görüp merak ettiğim bir çamaşır markası olan Nicoletta‘ya dair deneyimlerimizden bahsedeceğim.

trendyol-ic-camasirlari

Aslında markayı ben değil kayınvalidem buldu desem daha doğru olur. Kendisine iç çamaşırı sipariş verecektik ve bu markadan link attı bana almam için. Bende sipariş verdim. Gelen külotların bedeninin kendisine küçükolduğunu fakat kalitesini çok beğendiği için iade etmeyeceğini söyledi. Ve ekledi; en yakın zamanda tekrar sipariş verelim. Çok beğendim! E benimde çamaşıra ihtiyacım vardı. Baktım kayınvalidem beğenmiş bir sonraki alışverişte beraber alırız dedim.

nicoletta

Birkaç gün sonra markada 3 al 2 öde kampanyası başladı. Bizde hemen fırsatı değerlendirelim dedik. 2 paket kayınvalidem 1 paket de ben sipariş verdim. Nicoletta külotlar genelde 6’lı paketler halinde satılıyor. Bizim de aldığımız toplam 18 adet çamaşır 140 tl’ye gelmiş oldu. Aslına bakarsanız ben ilk kez böyle internet üzerinden külot alıyorum. Korona öncesi giderdik çarşı pazaraher ihtiyacımızı dokunarak kendi bedenimize göre alırdık. Fakat içinde bulunduğumuz vahimdurum itibariyle herşeyi internet üzeri yorum okuyarak almaya alıştık.

nicoletta-kulot

Markayla da iletişime geçme aşamam tam da bu esnada oldu. Kendi bedenimle alakalı bir soru sordum çok nazikçe geri dönüş aldım. Hoş tabii dönüş almadan öncesinde dayanamayıp siparişimi oluşturmuştum. Gelen çamaşırların kalitesini çok beğenince hemen instagramda paylaştım ve birde çarşıya, pazara bizim gibi gidemeyip alışverişlerini net üzerinden yapanlara faydam olsun diye blog yazısı oluşturmak istedim.

nicoletta-ic-camasirlari

Ben kendim için ten rengi, beyaz ve siyah renklerden oluşan yüksek bel düz sade külotlardan tercih ettim. Hem göbeği kapatsın, hemde düşük bel pantolonlar giydiğimde belimin açılmasından rahatsız olduğum için böyle aldım. Dilerseniz 6’lı olarak ten rengi, beyaz yada siyah tamamı istediğiniz renkten oluşan paketler de alabiliyorsunuz.

nicoletta-camasirlari

Külotların penyeleri çok kaliteli. Yumuşacık ve esnek. Yıka yıka giy. Hiç birşey olmaz. Görsellerde gösterilen ürünlerden hiçbir farkı yok. Ne görüyorsanız o geliyor. Yüksekbel oluşu vücudu sarması vs benim çok hoşuma gitti.

nicoletta-trendyol

Bundan sonraki görsellerdekiler de kayınvalideme aldıklarımız. Her rengini ayrı ayrı çektim. Hepsini göstermek isterdim ama fotoğraf yığını olmasın diye bu şekilde düzenledim bloğu. Bunları da kendisi çok beğendi. Ve hatta bizde gören (gerek instagram storyde anlatımlarımda, gerekse kargomuzu gören misafirler) akraba, komşular vs de beğendiler. 🙂 Artık bizim çamaşır markamız belli. Tarafımız belli. 🙂 Bu arada marka sadece çamaşır üzerine değil. Pijama takımları, çoraplar vs birçok çeşite sahip. Diğer seçeneklere de mutlaka bakacağım.

trendyol-kulottrendyolkuloten-iyi-ic-camasir-markasien-iyi-ic-camasir-markasi-hangisien-iyi-kulot-markasi

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın