New Well Mat Ruj

Merhaba sevgili ailem. Hafta boyunca sanırım New Well ürünlerinin inceleme yazılarını yazmaya devam edeceğim. New Well’e ait yazdığım diğer tüm yazılarımı okumak isterseniz sitemin arama kısmına “New Well” yazarak aratabilirsiniz. Bugün ise mevsime oldukça uygun canlı güzel bir tonu olan 324 Numaralı Mat Rujunu inceleyeceğiz.

new-well-mat-ruj

324 Numaralı bu mat ruj,dudakları kurutmayan özellikte ve hoş bir gül kurusu renginde. Geçtiğimiz senelerde bu renkteki rujlardan ne çok kullanırdım. Şimdilerde ise nadiren kullansam da bu tonların bendeki yeri başka.♥ Sanırım buğday ve esmer tenlerden ziyade beyaz tenlilerde daha hoş duruyor bu renkler. Bilemiyorum yada siz aşağıda bendeki duruşuna bakarak da karar verebilirsiniz. ☺

new-well-mat-ruj-no-324new-well-rujlar

Fotoğraflarda bileğimde ve dudaklarımdaki duruşunu görüyorsunuz. Tabii ki bileklerimde durduğu gibi dudaklarımda aynı ton durmuyor. Dudaklarımda daha canlı bir pembe gibi görünüyor. Bileğimde ise tam bir gül kurusu renginde.

new-well-mat-rujlarnew-well-urunleri

Herkesin dudak rengi farklı olduğu için bende bu şekilde duran renk sizde bambaşka olabilir.☺ Bu arada New Well ürünlerini artık Gratis ve Rossmann‘larda da bulabileceğiniz gibi online olarak da şuraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

 

new-well-ruj

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

 

Bir cevap yazın