New Well Kozmetik Ürünleri

Herkese merhaba benim güzel ailem. New Well Ailesi tarafından geçtiğimiz haftalarda harika bir paket aldım. İçerisinde kullanıp memnun kaldığım ürünlerden de oluşan bu paketi sizlerle burada da incelemek istedim. Hem aranızda ürünleri kullananlar varsa deneyimlerinizi yorum olarak bırakırsanız mutlu olurum.

NEWWELL-kozmetik-urunleri

New Well Derma Cover Far Paleti

Pembe tonlu farlardan oluşan bu 5’li far paletini marka bana daha önce de göndermişti. Gerek günlük gerekse gece makyajlarımda bu tonlardan pek kullanmıyorum ama paletteki açıkkahve tonunu geçiş rengi olarak, en sağdaki ışıltılı bordo rengini de özel gün makyajlarımda değerlendirmeyi düşünüyorum. Pigmentleri oldukça iyi.

newwell-far-paletinewwell-eyehshadow

New Well Liquid Lipstick

Paketin içerisinde en çok beğendiğim ürünlerden biri! Rengini görür görmez bayıldım. Tüm cilt tonlarına yakışacağını düşündüğüm, gülkurusu tonlarında harika bir ruj!♥ Aşağıdaki fotoğraflarda filtresiz olarak elimin üzerindeki duruşunu görünce eminim sizde seveceksiniz.♥ Kalıcılığı çok başarılı. Sevdiğim bir diğer özelliği ise dudaklarımda ağırlık hissi yaratmaması ve dudaklarımı kurutmaması oldu.

newwell-liquid-lipsticknewwell-rujnewwell-lipsticknewwell-ruj-

New Well Terracota Allık

143 numaralı bu allığın tonuna hayran oldum desem! Son zamanlarda hem allık, hem highlighter kullanmak yerine böyle terracota allıklar daha kullanışlı olmuştu benim için. O yüzden böyle ışıltılı allıklara yönelmiştim. Rengi de benim en sevdiğim güneş yanığı gibi bronz tonlarda olanlardan.♥ Parmaklarımın üzerindeki ışıltısını eminim sizde seveceksiniz.

newwell-alliknewwell-terracota-allik newwell-terracota-allik-143

New Well Dipliner

Makyajlarımın vazgeçilmez parçaları eyeliner – diplinerlar!♥ Mat yapıda, simsiyah New Well Dipliner da eyeliner koleksiyonuma yeni katılan üyelerden.

newwell-dipliner newwell-eyeliner

New Well Cilt Beyazlatıcı Leke Kremi

Şuan için cildimde leke problemi yok ama ilerleyen zamanlarda kullanabilirim. ♥

new-well-cilt-beyazlatici-leke-kremi

New Well’e güzel hediyeleri için teşekkür ediyorum.

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın