New Well Highlighter / Camellia

Merhaba sevgili ailem. Son zamanlarda hastası olduğum, kullandıkça bir kez daha çok sevdiğim bir highlighter yorumuyla bugün buradayım. New Well Ailesi tarafından gönderilen ürünlerin inceleme yazısını yazmıştım. Okumak isterseniz TIK TIK

O yazımda da highlighterı çok beğendiğimden bahsetmiştim. İsterseniz daha fazla uzatmadan ayrıntılardan bahsedelim şimdi.

new-well-highlighter

New Well Camellia Highlighter;

Gerek ambalajın ön yüzündeki Marilyn Monroe’ye benzeyen kadın figürüyle ♥, gerekse ambalajın kalitesiyle çok güzel ve şık bir formda tasarlanmış. Birde içerisindeki kocaman aynayla gayet kullanışlı olmuş. Tam çantaya atmalık. Tam gün içerisinde highlighterlarımızı bolca tazelemelik.♪♥☺

new-well-handmade-camellia-highlighternew-well-highlighter-carla

Camellia; içerisinde ışıltılar barındıran, güzel bir şampanya rengi. Yapısı yumuşacık. Fırçalarımla da, parmaklarımla da kolaylıkla uygulama yapabiliyorum. Ciltle kolay bütünleşiyor, hemen uçup gitmiyor ve makyajımı çıkarana kadar kalıyor. Buğday tenli biri olarak esmerler de dahil olmak üzere tüm cilt tonlarına uyum sağlayacağını düşünüyorum.

newwell-highlighternew-well-camellia-highlighternewwell

Pigmentine, duruşuna bayıldığım Camellia Highlighter yüzümde doğal ve daha hoş duruyor. Kaş kemiklerimi, göz pınarımı aydınlatırken de kullanıyorum. Pigmenti, yapısı, kalıcılığı, duruşu çok güzel. Sizce de ışıltısıyla gözleri almıyor mu adeta? ☺ Ben çok seviyorum.

new-well-urunleri

New Well ürünlerini Gratis ve Rossmann‘larda da bulabileceğiniz gibi online olarak da şuraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın