New Well Dipliner

Merhaba sevgili ailem. Vicdanımıza kadar eyeliner çekmeye devam mı hatunlar? ☺☺ Sizi bilmem ama bende durumlar aynı. Eyeliner kkoleksiyonuma son katılan bebek ise New Well Dipliner oldu. Geldiği günden itibaren eelimden düşürmediğim bu diplinerı hemen sizinle de tanıştırmak istedim.

new-well-dipliner

New Well Dipliner; keçe uçlu ve ucu normal dipliner boyutlarına nazaran biraz daha büyük boyutta olan bir dipliner. Ve bana kalırsa bu sayede sürümü çok çok pratik. Diplinerı ilk sürüşümde dahi hiç problem yaşamadan tek çizgide bıçak gibi eyeliner çektim.☺”MAŞALLAH!” diyeyim de bu arada kendi kendime de nazarım değmesin. ☺

new-well-eyelinerdipliner

Eyeliner simsiyah ve mat yapıda. Sürdükten sonra saniyeler içerisinde matlaşıp, kuruyor. Eyelinerlarda aradığım ilk özelliklerinden biri simsiyah ve mat olması. Parlaklarla pek anlaşamıyorum. Bu konuda da gayet başarılı New Well Dipliner. Gelin aşağıda birde gözlerimde duruşuna bakalım.

newwell-dipliner

Daha fazla konuşmama gerek var mı ? Anlatmaya gerek yok görüyorsunuuuzz! ☺☺☺ Kalıcılığı da bence gayet iyi. Ama suya dayanıklı değil. Makyajı yaptıktan sonra su ile çok temas etmemeye çalışın. Onun dışında benden geçerli notu aldı kendisi. Çok sevdim.

new-well-eyeliner-new-well

Bu arada New Well ürünleri Gratis ve Rossmann Mağazalarında da satılıyor. Artık kolayca ulaşabilirsiniz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

 

Rosegal.com INT

Bir cevap yazın