Neutrogena Visibly Clear Sivilce Karşıtı Günlük Temizleme Jeli & Arındırıcı Tonik

neutrogena-sivilcekarsiti-gunluktemizleme-jeli

Merhaba güzel ailem. Neutrogena‘nın yüz temizleme ürünlerini yıllardır severek kullanırım. Hatta son kullandığım yine Visibly Clear Sivilce Temizleyici Jelinden iki şişe almıştım. 2. şişeyi ise yeni bitirdim.
Gelelim görseldeki ürünlere. Neutrogena tarafından gönderilen Visibly Clear Günlük Temizleme Jeli ve Arındırıcı Tonik benim daha önce kullandığım serinin yenilenmiş formülü.  İnceleyelim o halde…

neutrogena-sivilcekarsiti-gunluk-temizleme-jelineutrogena-sivilce-karsiti-gunluk-temizleme-jelineutrogena-sivilce-karsiti-gunluk-yuz-temizleme-jeli

İçerisinde yağ bulundurmayan, salisilik asit içerikli Neutrogena Visibly Clear Sivilce Karşıtı Günlük Temizleme Jeli; ilk kullanımdan itibaren sivilceleri temizlemeye yardımcı olmayı,cilt bariyerini koruyarak cildin yeni sivilce oluşumuna karşı daha dirençli hale gelmesini sağlamaya yardımcı olmayı vaat ediyor.
Kokusu çok güzel. 200 ml’lik bir plastik şişede. Kullanımı oldukça pratik. Kilitlenilebilir özellikte pompalı bir başlığa sahip.
Ben bu tarz ürünleri genelde makyajlarımı çıkarmak için kullandığım için sivilceler üzerindeki etkisi konusunda birşey söyleyemeyeceğim.

neutrogena-sivilce-karsiti-tonikneutrogena-sivilce-karsiti-arindirici-tonik

Neutrogena Visibly Clear Sivilce Karşıtı Arındırıcı Tonik; sivilceleri, kiri ve yağı temizlemeye ve sivilce oluşumunu engellemeye yardımcı olmayı vaat ediyor. Makyajımı temizledikten sonra yada sabahları yüzümü jelle yıkadıktan sonra bu toniği kullanıyorum. Cildimi kurutmadan kalıntıları güzel bir şekilde temizliyor.
Benim karmadan yağlıya dönük hassas cildimde her iki ürün de herhangi bir soruna yol açmadı. İkisinden de memnun kaldım.

Teşekkürler Neutrogena…♥

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

6 comments

  1. Bende kullanıyorum yapış yapış bir etki bırakmasından hoşlanmadım maalesef

    1. geceleri yatmadan önce cildinizi temizledikten sonra toniklerseniz bir sıkıntı olmuyor. 🙂 bende genelde öyle kullandım

  2. bende jeli aldım ama toniği almadım ikisini beraber kullanınca daha mı faydalı olur acaba ?

    1. evet daha faydalı oluryor hatta ben SOS SİVİLCE JELİ ni de aldım 3 bir arada bugün kullanmaya başladım hadi hayırlısı (aloa vera da sürüyorum bazen)

  3. Bende kullanıyorum çok memnunum

Bir cevap yazın