Neutrogena Radiance Boost Canlandırıcı Hidrojel Işıltı Maskesi

Merhaba herkese. Özellikle seyahatlerde, seyahatlere çıkmadan yada geldikten sonra muhakkak kağıt maskelere her zaman yapışırım. Sık sık şehir dışına çıkan biri olarak bu maskeler benim için oldukça kurtarıcı oluyorlar çünkü. Son denediğim ürün ise kağıt maskelerden biraz farklı olarak; Neutrogena Radiance Boost Canlandırıcı Hidrojel Işıltı Maskesi.

neutrogena-radiance-boost-canlandirici-hidrojel-isilti-maskesi

Maskenin üzerinde “1 MASKE = 1 ŞİŞE NEMLENDİRİCİ” yazıyor. İlk bakışta o kadar etkili mi yani? diye soruyorsunuz kendi kendinize. B3 Vitamini ile zenginleştirilmiş bu maske 30 ml nemlendirici seruma denk içeriği ile sadece 15 dakikada cildi neme doyuruyor.

neutrogena-radiance-boost-canlandirici-maske

Temiz cilde uygulanıp 15/30 dakika arası bekleniyor. Sonrasında çıkarıp, fazla ürünü cildimize masaj yaparak uyguluyoruz. Maske hidrojel yapıda olduğu için kağıt maskelerden çok daha başarılı. Yüzümü düzgün bir şekilde kaplaması sayesinde içeriğinin cildime daha iyi bir şekilde nüfuz ettiğini düşünüyorum.
Kullandıktan sonra yüzümün daha canlı göründüğünü farkettim. Benim karma/hassas cildimde kesinlikle herhangi bir sivilce sorununa vs. yol açmadı. Tekrar alıp kullanacağım maskeler arasında artık.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın