Neutrogena Purifying Boost Kil Maskesi

Merhaba sevgili ailem. Neutrogena‘dan geçtiğimiz haftalarda yeni çıkan Purifying Boost maskelerinden oluşan bir kargo almıştım. Bu maskelerin içerisinde ilk olarak Anında Etkili Kil Maskesini denedim ve hemen sizlerle yorumlarımı paylaşmak istedim…

neutrogena-purifying-boost-kil-maskesi

Plastik bir kutunun içinde bulunan bu tek kullanımlık gibi görünen kil maskesi aslında içerisinde tek kullanımlıktan daha fazla ürün bulundurması sebebiyle bir defadan daha çok kullanılabiliyor. En azından ben 2 kez kullandım. Kullanırken daha az ürünle maskeyi yapmış olsam (bol kepçe uyguladım) 3 defa bile kullanabilirdim.

neutrogena-purifying-boost-maskelerneutrogena-purifying-boost-aninda-etkili-kil-maskesi

Neutrogena Purifying Boost Kil Maskesi

Yoğun bir yapısı var. Hafif parfümlü bir kokuya sahip. Cildimde 15 dakika kadar bekletip ılık su ile duruluyorum. Benim cildim normalde hassas bir cilt olması sebebiyle kil maskeleri pek kullanamam. Ama bu maskeyi rahatlıkla kullandım. Maskenin cildimi güzel temizlediğini düşünüyorum. Birşey daha eklemem gerekirse; her kil maskesinden sonra ciltte oluşan o mat görünüm bu maske de olmuyor. Maske sonrasında yüzümde ferahlama ve canlılık hissediyorum.

neutrogena-purifying-boost-aninda-etkili-kilmaskesi

Karma ve yağlı ciltler sevecektir diye düşünüyorum. Merak edenler bir şans verebilir…

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın