Neutrogena Pembe Greyfurt Yüz Temizleme Jeli

neıtrogena-pembegreyfurt-yuztemizlemejeli

Merhaba! Bugünkü yazım; Neutrogena Pembe Greyfurt Yüz Temizleme Jeli üzerine olacak. Neutrogena’nın pembe greyfurt serisinden ilk denediğim ürünü yüz temizleme jeli oldu. Daha önce Visibly Clear serisinden yağsız yüz temizleme jelini makyajımı çıkardıktan sonra yüzümü temizlemek için kullanmıştım. O ürününden ne kadar memnun kaldıysam  bundan da aynı derecede memnun kaldım diyebilirim.

neıtrogena-pembegreyfurt-yuztemizlemejeli (1)

Gelelim ürün hakkındaki yorumlarıma. Ürünün arka tarafında yazan vaadlerinden sırasıyla yola çıkacak olursak; * Patentli MicroClear teknolojisiyle üretilmiştir. Sivilceye neden olan fazla sebumun çözülmesine ve böylece sivilce oluşumunun azalmasına yardımcı olur. => Evet cildimdeki fazla sebumun çözülmesine yardımcı oluyor. Fakat gün içerisinde cildim yine yağlanıyor. İlk kullanmaya başladığımda yüzümde sivilce yoktu fakat sabah-akşam düzenli kullanmama rağmen sivilce oluşumunu engelleyemedi. Yani sivilce oluşumun azalmasına yardımcı olması bana göre hikaye. * İçerdiği salisilik asit cilde derinlemesine nüfuz ederek siyah nokta oluşumunun azalmasına yardımcı olur. => Siyah noktalarımın azalmasına yardımcı olma özelliğini de gözlemleyemedim maalesef. * Canlandırıcı formülü cildi kurutmadan temizlerken pembe greyfurt aroması duyularınızı harekete geçirerek cildinize ferah bir his kazandırır. => Evet cildimi ferahlatıyor ve kurutmuyor.

neıtrogena-pembegreyfurt-yuztemizlemejeli (3)

Ürün 200 ml’lik bir plastik şişede. Kuru ve karma cilt tipine sahip olanların rahatlıkla kullanabileceği bir yüz temizleme jeli. Kullanımı oldukça pratik. Kilitlenilebilir özellikte pompalı bir başlığa sahip. Cildimdeki makyaj kalıntılarını temizlemek ve sabahları yüzümü yıkarken cildimi ferah hissetmek istediğim zamanlarda kullanacağım güzel bir ürün. Fiyatı 14,00 TL.

Sevgilerimle… ♥

 

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın