Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi

neutrogena-besleyici-bakimkremi

Merhaba! Günlük bakım rutinimi tamamlayıp, ellerimi kremleyip geçtim bilgisayarımın başına. Neutrogena Norveç Formülü Besleyici Bakım Kremi konuğumuz. Malum kış aylarında olduğumuz için cildimiz yoğun neme ihtiyaç duyuyor. Bu yüzden su bazlı kremler kullanmak yerine yoğun nemlendirme etkisi olan kremler kullanmak daha mantıklı. Ürünü alırken Neutrogena Yoğun Bakım Kremi ve Besleyici Bakım Kremi arasında kararsız kaldım fakat besleyici bakım kreminin yoğun bakım kreminden farklı olarak E Vitamini içermesi sebebiyle tercihimi besleyici bakım kreminden yana kullandım.

neutrogena-norvecformulu-besleyici-krem

Çok kuru ciltler için yoğun besleyici formülü ile anında rahatlama, ciltteki gerginliği alarak 24 saat nemlendirme sağladığı klinik olarak kanıtlanmış. Kremin formülü E vitamini ile zenginleştirilmiş. Cilt bariyerini güçlendirip, cildi dış etkenler nedeniyle oluşacabilecek kuruluk problemlerine karşı koruması vaat ediliyor.

neutrogena-ultranourishing-bakimkremi

Kremi açar açmaz böyle bir çiçek deseniyle karşılaştım. Bir gün kadar dağıtmaya kıyamadım. Hemen fotoğrafladım. Mecbur kullanmam gerektiği için sonrasında daldırdım parmağımı gitti. 🙂 Krem tüm vücut için kullanıldığı gibi yüz için de kullanılabiliyor. Bazı zamanlar yüzüm için, her sabah ve gece yatmadan önce ellerim için kullanıyorum. Ellerim kadife gibi yumuşacık oluyor. 24 saat boyunca cildimi koruyor ve nemlenmiş, bakımlı yumuş yumuş ellerim oluyor. Ellerimi yıkasam da nem uçup gitmiyor. 200 Ml’lik fiyatı 13,00 TL. Ben Migros indiriminde 7,50 TL gibi bir fiyata satın almıştım. Severek kullanıyorum ve kullanmak isteyen herkese denemelerini tavsiye ediyorum.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın