Neutrogena Hydro Boost Yoğun Nemlendirici Hidrojel Maske

Herkese merhaba. Tatil öncesi cildime ciddi bir bakım yüklemesi yapıp öyle gitmiştim tatile. O sırada denediğim ürünlerden biri de Neutrogena Ailesi tarafından denemem için gönderilen Neutrogena Hydro Boost Yoğun Nemlendirici Hidrojel Maskeydi.

Maskenin üzerinde “1 MASKE = 1 ŞİŞE NEMLENDİRİCİ” yazıyor. İlk bakışta o kadar etkili mi yani? diye soruyorsunuz kendi kendinize. Hyalüronik Asit ile zenginleştirilmiş bu maske 30 ml nemlendirici seruma denk içeriği ile sadece 15 dakikada cildi neme doyuruyor.

neutrogena-yogun-nemlendirici-hidrojel-maske

Temiz cilde uygulanıp 15/30 dakika arası bekleniyor. Sonrasında çıkarıp, fazla ürünü cildimize masaj yaparak uyguluyoruz. Maske hidrojel yapıda olduğu için kağıt maskelerden çok daha başarılı. Yüzümü düzgün bir şekilde kaplaması sayesinde içeriğinin cildime daha iyi bir şekilde nüfuz ettiğini düşünüyorum.
Kullandıktan sonra yukarıda da bahsettiğim gibi yüzümün neme doyduğunu hissettim. Benim karma/hassas cildimde kesinlikle herhangi bir sivilce sorununa vs. yol açmadı. Tekrar alıp kullanacağım maskeler arasında artık.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

 

Bir cevap yazın