Neutrogena Hydro Boost Jel Vücut Kremi

Merhaba sevgili ailem. Bugün oldukça farklı bir yapıya sahip olan, benim de şimdiye kadar kullandığım vücut kremleri arasında yapısını değişik bulduğum bir kremden bahsedeceğim. Neutrogena‘nın Hydro Boost serisinden Jel Vücut Kremi.

neutrogena-hydroboost-jel-vucut-kremi

Neutrogena bu vücut kremini üzerinde hoş bir not bulunan, mavi şık bir kutunun içerisinde göndermişler.☺♥ Bu nazik tutumları için Neutrogena Ailesine teşekkürler.♥

neutrogena-hydroboostneutrogena

Neutrogena Hydro Boost Jel Vücut Kremi

Kendi ağırlığının 1000 katı su tutabilen Hyalüronik Asit içeriği ile ciltte yoğun nem sağlamayı vaat ediyor. Krem 200 ml’lik kavanozda bulunuyor. Kadifemsi bir yapıya sahip. Ve vücuda değdiği an ciltte soğuk bir his yaratıyor. Şok etkisi yaratıyor diyebilirim. Anında emiliyor ve mis gibi kokuyor. Üzerindeki ibarede kuru ciltlerin kullanımına uygun yazsa da kadifemsi yapısı, ciltte ağırlık yapmaması nedeniyle tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun diye düşünüyorum.

neutrogena-hydroboost-vucutkremineutrogena-kremneutrogena--

Yapısının güzelliğine bakar mısınız? Ben çok seviyorum yahu bu kremi. Cildimi nemlendirmesini de gayet başarılı buluyorum. Şok etkisi ile yaz ayları için biçilmiş kaftan. ☺ Merak ediyorsanız; tavsiyemdir.

neutrogena-jel-vucut-kremi

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın