Neutrogena Hydro Boost Jel Temizleyici

Herkese merhaba. Cilt temizleme ürünlerimde uzunca bir süredir dermokozmetik ürünler kullanıyordum. Kullandığım ürünlerden (aramızda kalsın biraz sıkılınca☺) yıllardır cilt bakımımda tercih ettiğim Neutrogena’ya geri dönüş yaptım. Zaten Neutrogena’dan sonra dermokozmetiğe başlamıştım. Geri döndüm diyebilirim. Zamanla hangi ürünleri denerim hiç belli olmaz. İyisi mi biz bugün inceleyeceğimiz ürüne geçelim. Neutrogena Hydro Boost Jel Temizleyici.

neutrogena-hydro-boost-jel-temizleyici

Neutrogena’nın şimdiye kadar hangi ürününü denediysem memnun kalmadığım bir ürünü dahi olmamıştır. Hatta aynı üründen bitirip defalarca aldığım için sonrasında cildim artık kabul etmiyor, ara vermek durumunda kalıyordum. ☺Hydro Boost serisinden ise daha önce firma tarafından bana Hydro Boost Jel Vücut Kremi gönderilmişti. Tatilde yanan vücudumuza ilaç gibi geldiği için bu seriye karşı bir sempati duymaya başlamıştım. Hydro Boost Jel Vücut Kremi inceleme yazısı için TIK TIK

neutrogena-hydroboost-jel-temizleyicineutrogena-hydro-boost-jeltemizleyici

Jel temizleyici 200 ml’lik pompalı şişede. Aynı zamanda “Hyaluronik Asit” içeriyor.

Hyaluronik Asit : Yoğun olarak eklemler ve gözlerde bulunan bir sıvı olan hyaluronik asit, eklem ağrılarının giderilmesi, görme durumunun iyileşmesi ve göz sağlığı için önemlidir. Bunun yanı sıra hyalüronik asidin günümüzde adını bu kadar çok duymamızın nedeni ise cilt yaşlanmasının önüne geçmesi ve ciltteki kusurları kapatmasıdır.

Su gibi akışkan, hafif bir formülü var. Fazla köpürdüğü söylenemez ama buna rağmen makyajımı iyi temizliyor. Ben makyajımı jel temizleyicilerle temizlemeden asla rahat edemediğim için bu tarz ürünler benim vazgeçilmez cilt bakım ürünlerimden de oluyor diyebilirim.

neutrogena-hydro-boost-jel-temizleyici-

Zaten hassas ciltler için de kullanıma uygun olan bir ürün olduğu için benim karma/hassas/havadan nem kapan cildimde kesinlikle herhangi bir soruna yol açmadı. Bazı zamanlar kullanıkdıktan sonra göz çevremde hafif gerginlik hissediyorum. Fakat hissettiğim an göz çevremi nemlendirmeyi ihmal etmiyorum. Tüm cilt tiplerinin seveceğini düşünüyorum.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın