Neutrogena Cilt Bakım Ürünleri

Herkese yeniden merhaba tatlı okuyucularım. Geçtiğimiz aylarda Neutrogena Ailesinden denemem ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmam için güzel bir kargo aldım. Paketin içindeki çoğu ürünü daha önce kendim alıp denemiştim. Hatta bloğumda yazıları da vardır. Arama kısmına ürün ismi yazarsanız çıkacaktır. Gelen ürünleri incelemeye başlayalım hadi bakalım.

neutrogena-yuz-temizleme-jelleri

Soldan sağa sıralayacak olursak;

  • Pembe greyfurt & C vitamini içeren canlandırıcı yüz temizleme jeli
  • Misket limonu & Aloe vera içeren parlama karşıtı yüz temizleme jeli
  • Sivilce karşıtı yüz temizleme jeli
  • Visibly Clear siyah nokta karşıtı peeling jel

Pembe Greyfurt & C vitamini içeren yüz temizleme jelini çok beğenmiştim. Ben zaten bu yüz temizleme jellerini genelde makyajlarımı temizlerken kullanmayı tercih ediyordum. Kokusu harika! Cildimi gereksiz yere kurutmuyor. Tüm cilt tiplerine uygun olduğunu düşünüyorum.

Yüz temizleme jelleri arasında denemediğim tek ürün Misket Limonu & Aloe Vera Yüz Temizleme Jeli. O da cildime uygun olmadığı yani yağlı ciltler için uygun olan bir yüz temizleme jeli olduğu için denemedim. Yoksa asla denemeden duramazdım. 🙂

Sivilce karşıtı yüz temizleme jelinden ise kaç şişe bitirdim hatırlamıyorum. Özellikle Migros indirimlerinde stok yapardım. 🙂 Karma cilt tiplerine uygun olduğunu düşünüyorum.

neutrogena-visibly-clear-siyah-nokta-karsiti-peeling-jelneutrogena-visibly-clear-siyah-nokta-karsiti-peeling

Visibly Clear siyah nokta karşıtı peeling jel ise Neutrogena’nın en sevdiğim ürünleri arasında çoktan yerini aldı bile! Vaatlerini görselden okuduğunuzu düşünsem de kısaca bahsetmek gerekirse; tıkanmış gözenekleri açıp, siyah noktaların azalmasına yardımcı olmayı vaat ediyor. Kremsi bir yapıda ve içerisinde minik peeling partikülleri bulunuyor.

Cilde masaj yaparak uyguluyorum. Peeling taneleri uygularken eriyip gidiyor sanki. Cildimde anında bir tazelenme hissediyorum. Bunun yanısıra ferah ferah bir hissiyat bırakıyor. En sevdiğim özelliklerinden biri oldu. Düzenli kullanımda cildinizdeki değişimi ve siyah noktaların azaldığını göreceksinizdir. Ben aşırı sevdim!

neutrogenaneutrogena-peeling-jel

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın