Nazar Boncuklu Oje Deseni

NAZAR-BONCUĞU-OJE

Merhaba! Bugün bir heyecanla tırnağıma yaptığım nazar boncuklarımın yazısını yazmak istedim. Çok oje sürmeyen ve nazar boncuğu aşığı ben; ilk nail artımı nazar boncuğuyla yapınca pek bir mutlu oldum. Aslında nail art yapmak o kadar da zor değilmiş yahu! Bu saatten sonra burada çeşit çeşit nail artlarımı görebilirsiniz belki ne malum.

NAİL ART

Tırnağımdaki tatlış nazar boncuğunu beğenince hızımı alamayıp not defterimin sol köşesine de nazar boncuğu kondurdum. Tırnaklarımda kullandığım ojeleri görselde görüyorsunuz. Nazar boncuğum için kullandığım ojeler; üst tarafta bulunan ojeler ve sol taraftaki sarı simli oje. Flormar’ın rakı beyazı ojesini tırnağımın alt katına baz rengi olarak uyguladım. Nazar boncuğu için ise Sorbet serisindeki lacivert rengi kullandım. Üstüne en soldaki kireç beyazı rengini, son olarak da Wet’n Wild’ın sarı simli ojesini kullandım. Nazar boncuğunuzun üzerindeki son rengi isteğinize göre siyah renkte yapabilirsiniz. Essence pembe ojeyi diğer tırnaklarıma, parlak ojeyi de son olarak tüm tırnaklarıma top coat olarak kullandım.

NAİL ART1

”Nail art fırçam yok ki! Nasıl yaparım?” Demeyin. Çok basit. Ben nazar boncuğumu evde bulunan hiç kullanmadığım sulu boya fırçamla yaptım. Sulu boya fırçanız yoksa kürdanla yada ne bileyim kullanmadığınız kalemlerinizin ucuyla da yapabilirsiniz. Yeter ki siz birşeyler yapmak isteyin. Çareler tükenmez nasılsa… Yaptığınız zaman yorumlarınızı bekliyorum kızlar.
Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın