Nascita Stiletto Aydınlatıcı Fırçası

Merhaba sevgili ailem. Makyaj fırçalarıma katılan son bebek; Nascita Stiletto Aydınlatıcı Fırçası oldu. Aslında aydınlatıcı sürerken genelde allık fırçalarımı kullansam da Nascita’nın Stiletto Fırçası son zamanlarda sosyal medyada sıkça övüldüğü için dayanamayıp bende aldım.

nascita-stiletto-aydinlatici-fircasi

Fırça dış görünümü itibariyle far karıştırma fırçasına çok benziyor. Kıl boylarının uzunluğu biraz daha kısa olsaymış harika bir far karıştırma fırçası olurmuş. Sap kısmı gold renk, fırçası ise sentetik kıllardan oluşan yumuşacık bir yapıda. Gold olan herşeye ayrı bir ilgim olduğu için bu fırçanın tasarımını çok beğendim. Oldukça kaliteli ve şık. Ben zaten Nascita fırçalarının kalitesini çok beğenirim. Özellikle kapatıcı fırçası yıllardır favorim.

nascita-stiletto-aydinlaticifircasinascita-stiletto-highlighter-fircasi

Fırça yapısından dolayı far karıştırma fırçası tarzında olduğundan ilk uygulamalardan sonra elinizi alıştırmanız gerekiyor. Aksi takdirde uyguladığınız bölgeye aydınlatıcı lak diye yapışıp kalabiliyor. Sonrasında o keskin görüntüyü almak için bolca karıştırmanız gerekiyor. Bana kalırsa alınabilir bir fırça ama almasanız da olur yani. Herhangi bir kesik uçlu allık fırçasıyla da gayet güzel aydınlatıcı uygulanıyor. Yalnız özellikle kaş altını aydınlatmak için çok iyi iş görüyor.

nascita-stiletto-makyaj-fircasi

Nascita Kapatıcı Fırçasına dair blog yazımı okumak isterseniz TIK TIK

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın