Nascita Profesyonel Kapatıcı Fırçası

nascita - true sprit - kapatıcı fırçası

Merhaba ! Bugün sizlere Türk firması olan Doğuş Kozmetik bizim bildiğimiz ismiyle Nascita markasının Profesyonel serisinin kapatıcı fırçasından bahsedeceğim. Yaklaşık bir yada bir buçuk aydır girdiğim her Watsons Mağazasında arayıp bir türlü bulamadığım sonunda mağaza personelinin yardımıyla Nascita fırçalarının bulunduğu rafın en arkasında son bir tane kalan bu kapatıcı fırçasını aldım.

nascita - true sprit - kapatıcı fırçası (1)

Seride on bir adet yüz fırçası, altı adet göz fırçası ve bir adet dudak fırçası bulunuyor. Yakın zamanda geniş yapılı kontur ve eyeliner fırçasını da almak istiyorum. Nascita Profesyonel Serisi’nin fırça tasarımlarında metal gold ve siyahı birleştirerek gönlümüzü baştan fethetmişti.

nascita - true sprit - kapatıcı fırçası (3)

Kapatıcı fırçası; oval yapıda, sık kıllardan oluşuyor. Numarası 120. Göz çevreme, burun kenarlarıma yüzümde sivilce varsa yada lekesi kaldıysa üzerine pıt pıt hareketlerle çok rahat uygulama yapabiliyorum. Doğru uygulama şekliyle kapatıcımı çizgi çizgi bırakmadan kullanabiliyorum. Temizlenmesi de oldukça kolay. Nascita’nın kendi internet sitesinde 25,50 TL’ye satışta olan bu fırça Watsons Mağazalarında 20,00 TL’ye satılıyor.
Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın