Nascita Delikli Fondöten Fırçası

Merhaba sevgili ailem. Geçtiğimiz aylarda Nascita.com indiriminde, yılbaşı indirimiydi sanırım Nascita’dan daha önceden aklımda olan fırçaları aldım. Nascita fırçaların kalitesine, yapılarına herşeyiyle bayılıyorum zaten. Neden daha fazla fırçam olmasın ki? ♥ Hatta birkaç birşey daha var aklımda olan. Onları da alacağım. ☺ Gelelim şimdilik neler aldıklarıma. Bir tane dar açılı far karıştırma fırçası, bir tane de delikli fondöten fırçası aldım. Bunların yanısıra bir sürü de tarak aldım. Dilerseniz onlara ait bir blog yazısı da yazabilirim.

nascita-makyaj-fircalari

Bugünkü konuğumuz ise; Nascita Delikli Fondöten Fırçası. Almadan önce internette ilk gördüğüm sıralarda oldukça dikkatimi çekmişti. Fondötenlerimi uygularken genelde sünger yerine fırça kullandığım için böyle değişik fırçaları hep sevmişimdir. Bu fondöten fırçasının numarası “152.” Online olarak satın almak isterseniz şuraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

nascita-delikli-fondoten-fircasinascita-delikli-fondoten-fircasi-no-152

Tasarımı ise yanyana gelince en sevdiğim iki renk olan “Siyah ve Rose Gold” renklerden oluşuyor. Fırça sapı ne kalın ne ince orta kararda. Kılları sentetik ve yumuşacık. Fırçanın tam orta kısmında çukur gibi bir delik bulunuyor. Buraya fondötenleri sıkarak uygulama yapılıyor. Aslına bakarsanız büyük rahatlık!

fondoten-fircasi-nascitanascita-delikli-fondoten-fircasi-152

Bu şekilde fondöteni fırçanın orta kısmına sıkıp yüzümüzde fondöteni konduracağımız yerlere koyup hiç elimize vs döküp bulaştırmadan, rahatça uygulama yapabiliyoruz. Fakat sanki bana bu şekilde daha çok fondöteni emiyormuş gibi geldiği için ben yine eski usulle devam ediyorum. Çoğu zaman yüzüme fondöteni sıkıp üzerinden geçiyorum.

nascita-fondoten-fircasi

Yüzümde çizgi çizgi fondöten izlerini, kullandığım diğer fondöten fırçalarına kıyasla daha az bıraktığını fark ettim.  Doğal bir görüntü için makyaj sonunda süngerimle tüm yüzümden hafifçe geçmem yeterli oluyor. En sevdiğim özelliklerinden biri de bu oldu. Ve bu sayede son zamanlardaki tek favori fondöten fırçam diyebilirim. Ben indirimli fiyatıyla %50 indirim döneminde 20,00 TL gibi bir fiyata aldım. Fiyatına kıyasla çok başarılı bir ürün. Temizlemesi da gayet kolay. Bilirsiniz öyle kolay kolay herşeyi alın demem ama bu fırçayı ALIN, ALDIRIN! Çok seveceksiniz çook…

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın