Nascita Dar Yapılı Far Karıştırma Fırçası

Merhaba sevgili ailem. Gözlerim küçük, göz kapağımla kaşım arasındaki mesafe dar olduğu için göz yapıma uygun güzel bir far fırçası arıyordum. Nascita.com indiriminde birkaç birşey alınca Dar Yapılı Far Karıştırma Fırçasını da sepete attım. Hatta birde görselde görmüş olduğunuz Delikli Fondöten Fırçası aldım. Onun hakkında detaylı yazımı şurada bulabilirsiniz.

nascita-makyaj-fircalari

Şimdi hemen bu far fırçasını incelemeye başlamak istiyorum. Nascita Dar Yapılı Far Karıştırma Fırçasının numarası “139.” Birde geniş yapılı olan seçeneği var onu da denemek istiyorum. İndirim döneminde 10,00 TL gibi bir fiyata almıştım. Yeni ürünler almak için bir sonraki indirim dönemini bekliyorum.☺♥

nascita-dar-acili-far-karistirma-fircasinascita-firca-139-numara

Tasarımı yanyana gelince en sevdiğim iki renk olan “Siyah ve Rose Gold” renklerden oluşuyor. Fırça sapı ince. Kılları sentetik ve yumuşacık.

far-fircasi

Aslına bakarsanız internet sitesinde ürünü almadan önce incelerken tam aradığım tarzda birşey olmadığını anlamıştım. İsim olarak “DAR YAPILI FAR KARIŞTIRMA FIRÇASI” olarak geçse de görünüş itibariyle far karıştırmak için uygun bir fırça değil.

dar-acili-far-karistirma-fircasi

Far karıştırma fırçası dediğimiz şey tombik olur. Karıştırmaya müsait olur. Fakat bu fırça düz ve açılı bir yapıda. Tam anlamıyla far kondurmaya yarayan düz bir far fırçası diyebiliriz. Her ne kadar karıştırma için kullanamasam da yine de iyi oldu diyebilirim. Kaş altlarımı yada göz pınarlarımı aydınlatırken kullanıyorum.

nascita-far-fircasi

Nascita fırçaların kalitesine her zaman bayılırım. Şimdiye kadar kullandıklarımda kıl dökme vs problemi de yaşamadım. Diğer çeşitlerini de zamanla muhakkak deneyeceğim. Bu fırçayı online olarak satın almak isterseniz TIK TIK

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın