Morfose Kremsi Süt Şampuanı

Herkese merhaba sevgili blog ailem. Son Gratis indiriminde bir sürü ürün almıştım. Bunların arasında kokusuna bayıldığım Morfose Kremsi Süt Şampuanı da vardı. Zaten 8,5 TL gibi bir fiyata düştüğü için bende indirimde denk gelince aldım.

morfose-sampuan

Aslında Morfose şampuanın tuzsuz şampuanlarından vs birçok çeşiti vardı. Saç tipim yağlı olmasına rağmen neden “Kuru ve Kırılgan Saçlar İçin olan Kremsi Süt Şampuanı” aldığım konusunda hiçbir fikrim yok. Sanırım sadece kokusunun güzelliğine bayıldım.

morfose-kremsi-sut-sampuani

Morfose Kremsi Süt Şampuanın içerisinde süt proteini ve başlıca 12 amino asit içeriyor. Yapısı fazla yoğun değil. Akışkan bir formülü var. Kremsi yapıda olduğu için açıkçası saçlarımı iyi temizlediğini düşünmüyorum. Yada o temizlik hissiyatını alamıyorum. Normal şartlarda gün aşırı yağlanan saçlarım bu şampuan ile 8 saat kadar dayanıyor. Sonrasında yine yağlanan saçlara merhaba!

morfose-sampuan-

Saçlara güzel bir nem verdiği için benim saçlarım daha çabuk yağlanıyor. Bu sebepten aslında tam da vaatlerindeki gibi kuru ve nemsiz saçlara uygun bir şampuan. Hata benim de olabilir.☺Fakat benim gibi saç tipine sahip olanlar almayı düşünürlerse bir kez daha düşünsünler derim.☺

morfose-kremsi-sampuan

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın