Morfose Hair Spray / Saç Spreyi

morfose

Merhaba güzel ailem. Bu ay ne kadar çok saç ürünlerinden bahsettik değil mi? E hadi o zaman bugün de Morfose markasına ait Mega Strong saç spreyinden bahsedelim. Yaklaşık 5 senedir Morfose’un spreylerini kullanıyorum. Farklı bir marka deneme ihtiyacı duymadım. Her bittikçe aynısından yada farklı bir çeşitini alıp kullanıyorum. Morfose profesyonel kuaför ürünleri üreten bir marka olduğu için her yerde bulunmuyor. Ben genelde kuaför malzemeleri satan dükkanlardan satın alıyorum.

morfose1

Son aldığım çeşiti de mor renkli Mega Strong isimli spreyi oldu. Morfose saç spreyi; saça verilen şeklin uzun süre korunmasını sağlarken ekstra hacim kazandırmayı, multivitamin complex ile saçları yıpranmalara karşı korumayı vaat ediyor. Morfose saç spreyi; 400 ml’lik dev bir şişede. Bayağı bir uzun süre yetiyor.

morfose-sacspreyi

Ben saçlarımı genelde dalgalı kullandığım için saçlarımı şekillendirdikten sonra 15-20 cm uzaklıktan sıkıyorum. Şekillenen saçlarımın elektriklenmesini önlemek için kullanıyorum. Hem güzel bir şekilde saçlarıma verdiğim şekli koruyor hem de saçlarıma güzel bir hacim katıyor. Harika bir kokusu var. Saçlarımda kalıntı bırakmıyor. 10,00 TL gibi de uygun bir fiyatı var. Severek kullanmaya devam edeceğim.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın