Mor Çiçekli Mini Elbise Kombini

Merhaba sevgili ailem. Datça sokakları ne güzeldi… Şehrin içinde bile doğayla iç içesiniz. Bende her köşesini değerlendirip kombinlerimi bolca fotoğrafladım. Bugün sizlerle paylaşacağım ise; Mor Çiçekli Mini Elbise Kombinim.♥

floral-mini-dress

Şimdi bol fotoğraflı, bol detaylı bir inceleme yazısı okumaya hazır olun.☺ Diz üstü, düz kesim bu elbiseyi geçen yıl H&M indiriminde almıştım. İlk gördüğüm andan itibaren daha denemeden, siyah taban kumaş üzerine mor çiçek detayları olan bu elbiseyi çok beğenmiştim. Kumaşının ince olmamasına rağmen, astarlı olması da rahat ettiriyor.

Mor çiçeklerin yanısıra yeşil dal detayları da elbiseye ayrı bir hava katmış. Buğday tenli olduğum için mor renginin her tonunu gerek elbiselerimde, gerekse makyajlarımda dahi kendime çok yakıştırıyorum. Tabii elbiseme uygun mor çiçekli sokakla karşılaşınca da sadece bir iki fotoğraf çekeceğimi düşünmediniz değil mi?

mor-cicekler

Retro gözlüklerim; Atasun Optik.

Önden ve bilekten ince bantlı, kalın topuklu ayakkabılarım ise Bambi‘den.♥ Bunu da Trendyol‘dan almıştım. Sade ve şık bir ayakkabı olduğum için genelde birçok elbisemle rahatlıkla kombinleyebiliyorum.

Önü gold zımbalı siyah çantam ise Flo. Yine aynı şekilde Trendyol alışverişi.☺

mor-cicekli-siyah-elbisecicekli-mini-elbise

Son olarak yine size mor çiçeklerle veda ediyorum. Şimdiden Datça’yı özledim… Ahh tatil çok güzeldi. Şimdi iş başı, mailler, bolca ve uzun telefon görüşmeleri sıkıyor. Tekrar kaçıp, gitsek mi?

datca-sokaklarimor-cicekuzun-saclar

Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın