Moiva Özel Gün Paketi

moiva-regl-paketi

Merhaba güzel ailem. Sihirli Maviyle Anneler Günü Etkinliğinde bizlere hediye edilen bu güzel kutunun içinde acaba ne var ? Ürünler kapalı bir kutunun içerisinde olduğu için ciddi anlamda beni en çok heyecanlandıran paketlerden biri bu olmuştu.

moiva

Moiva.com; biz kadınları regl dönemlerimizde hem özel hissettirmek hemde mutlu etmek için bu paketleri hazırlıyor. ”Mutlu olmak için varsın” sloganlarına bayıldım doğrusu. Moiva‘nın internet sitelerinde farklı seçenekleri olan birçok paket çeşiti mevcut. İsteğiniz doğrultusunda kutulardan herhangi birini seçebiliyorsunuz.

moiva-kutusumoiva-kutu

O zaman sözü daha fazla uzatmadan kutuyu kurcalamaya başlayalım… 😉

garnier-vaseline-flormar-rebul-kolonya

Kutunun en üst kısmında kağıt bir kesenin içerisinde bulunan ürünleri görünce gözümden kalpler çıktı adeta. 🙂 ♥ Kesenin içerisinde benim çok severek kullandığım ürünlerden; Garnier’in 3’ü 1 arada temizleme ürünü, Flormar’dan bordo bir oje, iki tane küçük boy Rebul kolonya ve Vaseline Krem çıktı.

sicak-su-torbasi-corap

Ve regl dönemlerinin olmazsa olmazı sıcak su torbası ve çorap… ♥

eti-karam

Moiva özel günlerimizde biz kadınların neye ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyor.! Her detayı özenle seçmiş. ”Mutluluk beklenmeyen bir parça çikolatadır.” notuyla çikolata eklemeyi unutmamış. ♥

moiva-ozel-gun-kutusu

Tabii ki bitmedi. Diğer ürünlerle devam ediyoruz…

gran-pavesidogadan-bitki-cayikotex

Gran pavesi, Doğadan Bitki Çayı ve her zaman güvenle kullandığımız Kotex bulunuyor.

moiva-ozel-gun-paketi

Bu arada Gran Pavesi’nden şimdiden iki paket bitti. 🙂 Gerçekten her detay özenle seçilmiş. Ben herşeyi çok beğendim. Bu güzel paket için Moiva‘ya teşekkür ederim. Şuraya bırakacağım linkten markaya ait diğer paketleri inceleyip, satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Gözlerimden kalp cıktı ?, cok güzel olmuş 🙂

Bir cevap yazın