Mixup Sulphur Tırnak Bakım Yağı

mixup-sulphur

Merhaba güzel ailem. Bugün sizlere mucizevi tırnak bakım ürünümden bahsedeceğim. Kahvemi ve tırnak bakım yağımı aldım bloğumun başına geçtim. Her sabah kahve içmeden nasıl güne başlayamıyorsam artık Mixup Sulphur kullanmayı da öyle alışkanlık haline getirdim.
Eski ismi Dax Sulphur olan tırnak bakım yağının yeni ismi Mixup Sulphur. Öncelikle biraz markadan bahsetmek istiyorum.
Dax & Mixup; Dax olarak saç bakım ürünleri üzerine, Mixup olarak ise cilt bakım ürünleri üzerine kaliteli ürünler üreten bir marka. Ürünlerin içerisinde hayvansal madde bulunmuyor. Aynı zamanda hayvanlar üzerinde de deney yapmıyor.

mixup-sulphur-tirnak-bakimyagi

Mixup Sulphur Tırnak Bakım Yağının vaatleri ise;

  • Tırnakların daha hızlı uzamasını sağlamak,
  • Vitamin takviyesi ile kütikülleri beslemek, renk dengesini sağlamak,
  • Cildi yumuşatıp nem dengesini sağlamak ve
  • İçerdiği mentol sayesinde el ve ayaktaki istenmeyen kokuları gidermek.

Benim tırnaklarımın uzamasıyla alakalı bir problemim yoktu fakat şikayetçi olduğum tek şey o kadar emekle manikürleyip uzattığım tırnaklarımın en küçük bir darbede çatır çutur kırılmasıydı. Bu durumdan son derece rahatsız olmuşken güzel bir tırnak bakım ürünü arayışına girdim ve Mixup Sulphur aldım.

dax-mixup-sulphur

Mixup Sulphur tırnak bakım yağı vazelin gibi bir yapıya sahip. Mentollü mis gibi bir kokusu var. Çok az bir miktar tüm tırnaklarım için yeterli oluyor. Tırnaklarıma azar azar sürüp 5 dakika boyunca masaj yapıyorum. Biraz zor emildiği için kalan fazlalıkları tüm ellerime sürüyorum.
Bu tırnak bakım yağını yaklaşık bir aydır düzenli olarak kullanıyorum. Gözlemlerime gelecek olursak; tırnaklarım bu ürün sayesinde ince kağıt gibi yapısından kurtulup sertleşmeye başladı.  Artık çok daha az kırılıyor. Ellerimi yumuş yumuş yapıyor. Tırnak etlerimi besliyor. Ellerim ve tırnak etlerim neme doyuyor. Benimle birlikte eşimde tırnak etleri için kullanıyor. İkimiz de çok memnunuz.
Fiyatı 20,00 TL civarı. Migros mağazalarından temin edebileceğiniz gibi online olarak satın almak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın