Missha The Style Under Eye Brightener Concealer / Aydınlatıcı Kapatıcı

missha-kapatici

Merhaba güzel ailem. Sizlere şu sıralar kullanmalara bayıldığım kapatıcımdan bahsetmesem olur muydu? Hele de benim gibi bir kapatıcı canavarı artık öyle herşeyi beğenmez olduysa önerilerime daha çok kulak vermeniz gerekiyor. 🙂 Bahsettiğim ürün Missha The Style Under Eye Brightener Concealer / Aydınlatıcı Kapatıcı.

missha-concealer

”Light Beige ve Natural Beige” olmak üzere iki seçenek mevcut olan Missha The Style Under Eye Brightener / Aydınlatıcı Kapatıcının bendeki rengi Natural Beige. Tamamen bana uygun bir renk diyebilirim Natural Beige için.

missha-under-eye-brightener

Kapatıcı sünger uçlu bir apliköte sahip. En güzel uygulama şekli sağlayan kapatıcı tarzının bu şekilde olduğunu düşünüyorum. Tüpte olan kapatıcıları yaymak aplikatörlü kapatıcılara nazaran biraz daha zahmetli oluyor.

missha-kapatici-concealer

Missha Kapatıcı;

  • Mat cilt tonunu ve ciltteki kusurları doğal ve mükemmel bir şekilde kapatmayı,
  • Mükemmel kavraması sayesinde uzun süre kalıcı makyaj sağlamayı,
  • Fırçalı kapatıcı cilt aydınlatıcı içerikleriyle göz altındaki koyu halkaları, kusurları aydınlatarak kapatmayı ve cilde yüksek uyumlu içerikleriyle çizgilere dolma yapmamayı vaat ediyor.

missha-thestyle-under-eye-brightener

Kapatıcının benim göz çevremdeki duruşu bu şekilde. Fazla yoğun bir yapıda değil. Koyu göz çevremdeki yüksek kapatıcılığını çok sevdim. Göz çevremi kurutmuyor. Aynı zamanda 24,90 TL gibi uygun fiyatlı bir ürün olmasına rağmen performansı çok iyi. Daha ne olsun değil mi? Ürünü online olarak satın almak isterseniz şuraya linkini bırakıyorum.

Sevgilerimle…♥

 

Bir cevap yazın