Missha Juicy Pang Sıvı Allık

Benim sevgili blog ailem hepinize yeniden merhaba. Allığı fotoğraflamış ama duruşunu ne elinde nede yüzünde fotoğraflayamamış olan birisinin blog yazısını okuyorsunuz şuan. ☺ Tekrar çekmeye vaktim olmadığı için elimde olanlarla yetineceğiz bugün arkadaşlar.☺ Yaklaşık bir senedir oldukça hafif makyaj yapmayı daha çok sevmeye başladım. Yoğun göz makyajları, ten makyajlarından sıkıldım açıkçası. Böyle nasıl anlatsam ciltte fondöten, highlighter var ama yokmuşçaşına cilt ışıl ışıl, allık var ama doğal gibi yanacıklar pembe. 🙂 İşte tamda bu esnada Missha Juicy Pang Sıvı Allıklarla tanıştım.

missha-juicy-pang

Oldukça fazla çeşiti olan Juicy Pang Allık serisinden ben tam olarak istediğim rengi alamamış olsam da aldığım rengi de sonrasında beğendim. Benim Juicy Pang’imin numarası “PK01.” 

Bu allık sıvı formda olup, cilde parmak yada hafif fırça dokunuşları tampon hareketler ile sürülünce daha güzel sonuç veren, ciltte allık var ama yokmuş gibi içten gelen hafif harika bir doku bırakıyor ciltte.

missha-juicy-pang-allik

Oje şişesi gibi bir cam şişede. Fırçası da aynı şekilde. Sürümü oldukça kolay bu sebepten. Kalıcılığına da iyi diyebiliriz. Üzerine makyaj sabitleme spreyi sıkınca daha kalıcı oluyor. Son zamanlarda ben fondöten kullanmadığım için bu tarz hafif makyaj ürünlerini çok sever oldum. Bazen bu allığı yüzüme herhangi birşey sürmeye üşendiğim zaman sadece bunu sürüp çıktığım bile oluyor. Bendeki rengi; pembe-şeftali arası mercan tonlarında bir renk. Bu arada seriden “BE01” rengini de kafaya taktım onu da almayı düşünüyorum.

missha-juicy-pang

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın