Missha Juicy Pang Işıltılı Allık / SPK01

missha-sivi-allik

Herkese merhaba güzel ailem. Buralara bayağı bir ara verdim farkındayım ama hızlı bir şekilde giriş yapıp siteyi yeniden canlandıracağım. Söz. 🙂 Yaklaşık 2 aydır kullandığım Missha Juicy Pang ışıltılı allıklardan / SPK01 rengini inceleyeceğiz bugün. 

missha

Ben bu seriden farklı bir rengini daha kullanıyorum. Onun hakkında inceleme yazısını okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz. Fakat şuan incelediğimiz SPK01 rengi favorim oldu. Bunun sayesinde highlighter kullanmayı da bıraktım. O kadar güzel kiii…♥

missha-juicy-pang-allik-pk01

SPK01 Juicy Pang Işıltılı Allık; gül kurusu tonlarında, her cilt tonuna uyum sağlayacak bir tona sahip. İçerisinde minik ışıltılara sahip. Alttaki fotoğraflarda elimin üzerine uyguladığım halini göreceksiniz.

missha-juicy-pang-allik-pk01-

 

  • Ben bu tür sıvı allıklarımı alttaki makyajımın formunu bozmasın diye duo-fiber makyaj fırçalarımla uyguluyorum. Bu şekilde daha pratik kullanım sağlıyorum ve makyajım bozulmamış oluyor.
  • Cilde sürüldüğü an hemen ciltle bütünleşip, harika doğal bir görünüm sağlıyor.
  • 4-5 saat kadar kalıcılığı var. Daha uzun sürelerde makyajımı kullanacaksam hemen çantaya atıyorum ve gün içerisinde yeniliyorum.
  • Yanılmıyorsam 120 tl gibi bir fiyata satın almıştım. Şuan maalesef stokları görünmüyor ama en kısa zamanda yeniden stoklara girer umarım. Bu allıktan herkes nasiplenmeli diye düşünüyorum. 🙂 Çünkü kendisi makyaj koleksiyonumdaki tüm allıklarımı bir kenara ittirdi sağolsun. Çok severek kullanıyor ve herkese tavsiye ediyorum.

missha-juicy-pangmissha-allik

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz aktif olarak kullandığım İNSTAGRAM hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın