Mini Alışveriş

Herkese merhaba sevgili okuyucularım. Geçtiğimiz hafta Gratis, Rossmann ve Watsons dan ufak alışverişler yaptım ve hemen indirimler bitmeden sizlerle paylaşmak istedim. Aslında sonradan Farmasi ve Missha’dan da birşeyler aldım ama öncesinde bunları fotoğrafladığım için bugün bu ürünler üzerine konuşacağız.

gratis-alisverisi

Garnier Botanik Temizleyici serisindeki makyaj temizleme sütlerinden ben serideki “Güllü ve Çiçek Balı” olan diğer iki çeşiti de denedim. Aslında güllü olandan çok memnun kalmıştım fakat her zaman yeni ürünler deneme merakında olan bir ruha sahip olduğum için bu defa da “Üzüm Suyu İçeren Makyaj Temizleme Sütünü” denemek istedim. İndirimli haliye 20,90 TL’ydi. (Watsons)

garnier-makyaj-temizleme-sutu

Yıllar önce kullanıp çok memnun olduğum bir ürün vardı ki; son zamanlarda tekrar alsam mı? diye düşünüyordum. Watsons alışverişimde 20 TL üzeri alışverişlerde Nivea Aqua Sensation Yüz Temizleme Jeli 11,90 TL’ye düştüğünü görünce tekrar almak istedim. Yeniden yorumlarım.

nivea-aqua-sensation-yuz-temizleme-jeli

Bir Watsons alışverişi daha ve yine daha önce alıp kullandığım ürünlerden olan Rimmel London Lasting Finish Fondöten aldım. %40 indirimle 26,90 TL gibi bir fiyata geldi. Kullanmaya başlayınca yeniden blog yazısı yazıp yüzümde duruşunu da göstereceğim.

rimmel-london-lasting-finish-fondoten

Rossmann’dan For Your Beauty markasına ait krepe tarağı aldım. Bebek saçlarım çok olduğu için saçlarımı geriye itmek için diş fırçası kullanıyordum. Bunu görünce de denemek istedim. Yalnız bu taraklar indirimde değildi. Fiyatı 14,00 TL.

rossmann-tarak

Son olarak Gratis’ten Eklips Konjac Cilt Temizleme Süngeri aldım. Daha önce yeşil renkli olanı alıp kullanmıştım. Yalnız beyaz olanını ne indirimde nede indirimsiz olarak bulamıyordum mağazalarda. Fakat en son Gratis indiriminde rast gele standı kontrol ederken en arkada bunu gördüm ve hemen aldım. İndirimli fiyatıyla 12,95 TL.

eklips-konjac-cilt-temizleme-sungeri

Evet benim alışverişim bu şekildeydi kızlar. Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın