Mia Klinika Göz Çevresi Bakım Serumu

Herkese merhaba! Yeni bir markayla tanıştım; Mia Klinika.♥ Göz kremi arayışındayken konu göz serumuna nasıl geldi bilmiyorum ama son zamanlarda markanın ürünleri sosyal medyada popülerleşmeye başlayınca açıkçası bende de bir merak uyandırdı. Sonrasında ise Mia Klinika Göz Çevresi Bakım Serumu bana firma tarafından hediye edildi. Bende ilk geldiği günden itibaren kullanmaya başladım ve yorumlarımı sizlerle paylaşmaya geldim.

mia-klinika-eye-contour-serum

Öncelikle markadan biraz bahsetmem gerekirse ürün içeriklerinde ; PARABEN, ZARARLI KİMYASALLAR, KOKU, YAPAY RENKLENDİRİCİLER BULUNDURMUYOR VE AYNI ZAMANDA HAYVANLAR ÜZERİNDE DENEY YAPMIYOR.

mia-klinika

30 Ml’lik damlalıklı cam şişede bulunan Mia Klinika Göz Çevresi Bakım Serumu Vaatlerine şöyle bir yakından bakacak olursak; Hyalüronik asit, kafein, peptit, centella asiatica, arnika ve salatalık özlerinden oluşan zengin aktif içeriği ile hassas göz çevresini nemlendirir, kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Göz çevresine bakım yapar ve pürüzsüzlük, canlılık ve aydınlık bir görünüm kazandırır. Göz altı morluk ve torbalarının azaltılmasına destek olur.

mia-klinika-goz-cevresi-bakim-serumu

Kullanımı; Sabah ve akşam, temiz göz çevrenize parmak uçlarınızla nazikçe masaj yaparak uygulayarak kullanabilirsiniz. Ben temiz cildime toniğimi vs sürdükten sonra göz çevreme damlatıp dairesel hareketlerle göz çevremi yormadan masaj yaparak uyguluyorum.

Ürünün içeriğini merak edenler için şuracığa içerik listesini bırakıyorum. ♥

miaklinikamia-klinika-goz-serumu-icerik

  • Ürün göz çevremi hafif nemlendiriyor. Sürdükten sonra cildim ürünü emince üzerine göz kremimi kullanıyorum.
  • Serumu kullandıktan sonra göz çevremde pürüzsüzlük hissediyorum. Sanki göz çevremi hafif yukarı kaldırmış bir his aynı zamanda.
  • Makyaj altında da kullanıma uygun. Ben genellikle makyaja başlamadan serumu kullanıyorum.
  • Benim göz çevremdeki renk eşitsizlikleri genetik olduğu için göz altı morluklarına iyi geldiği konusunda yorum yapamayacağım.
  • Göz çevresinde kuruluk problemi olmayanlar, göz çevresine bakım yapmak isteyenler bu serumu seveceklerdir.

mia-klinika-goz-bakim-serumugoz-serumu

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın