Mayıs Ayı Biten Ürünlerim 2017

Merhaba güzel ailem. Mayıs ayında bitirdiğim ürünleri burada sizlerle de paylaşmak istedim. Genel olarak ben bitirdiğim ürünleri snapchat hesabımda paylaşıyordum. Fakat artık bloğuma yazarak ürünler hakkında daha detaylı yorumlarıma değinmek istiyorum. Bu sebeptendir ki bu yazı benim biten ürünlerime dair ilk yazım olacak. Hadi o zaman okumaya devam edelim… 😉

Saç Bakım Ürünleri

himalaya-gliss-egos

1 – Himalaya Anti Hair Fall Saç Dökülmesine Karşı Proteinli Şampuan : Bu şampuanı saç dökülme problemi olduğundan eşimin kullanması için  almıştım. Yalnız kendisi saçlarında dökülme sorununun ne arttığını ne azaldığını söylüyor. Pek anlaşamadı.
2 – Gliss Magnificent Strength Şampuan : Her zaman yeni şampuanlar saç bakım ürünleri denemeyi seven biri olarak bu şampuanı da denemesem olmazdı. Kokusu harika. Saçlarımı yumuşacık yapıyor. Saç kremiyle birlikte kullanıldığı takdirde çok daha güzel sonuçlar verecektir diye düşünüyorum.
3 – Egos Fix  Güçlü Tutuş Killi Wax : Yine eşimin severek yıllardır kullandığı bir wax. Yaz aylarında bazen bende saçlarımı şekillendirmek için kullanıyordum. Yalnız ben onun için yeni güzel bir wax buldum ki sanırım bundan vazgeçecek. 🙂

Cilt Bakım Ürünleri

garnier-nipfab-flormar-cien

4 – Garnier Saf & Temiz 3’ü 1 Arada Temizleme + Peeling + Maske : En sevdiğim cilt bakım ürünlerimden. Her zaman duşta gözeneklerim açıldığı zaman kullanmayı tercih ediyorum. Siyah nokta temizleme gibi bir meziyeti yok. Fakat ölü deriyi temizleyip cildimi ferahlatıyor. Yedeğim de var. 🙂
5 – Nip + Fab Glycolic Scrub Fix / Yüz Peelingi : Cilde eksfoliasyon yapan iyi bir temizleyici olduğunu düşünüyorum. Son zamanlarda sadece T bölgemde kullanmaya devam ettim. Hatta youtube kanalımda yüz temizleme pedleriyle birlikte inceleme videosunu da çektim. İzlemek isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.
6 – Flormar Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyicisi : Aldığım günden itibaren sevmediğim bir ürün. Hem gözlerimi yaktı, hem yağlı his bıraktı. Sevmedim. Se-ve-me-dim.
7 – Cien Nemlendirici Gündüz Kremi : Ürün bana yurtdışından hediye gelmişti. Nemlendirmesi gayet başarılıydı. Kokusu da çok güzeldi. Aynısından tekrar istiyorum. 🙂

Renkli Kozmetik

gulsah-aseton-essence-rimel

8 – Gülşah Asetonsuz Oje Temizleyici : Sevdim mi sevmedim mi tam olarak bilemiyorum ama sanırım bir daha alacağımı düşünmüyorum.
9 – Essence Lash Princess Volume Maskara : Uygun fiyatlılar arasında bence günlük kullanıma en uygun maskaralardan. Kirpiklerimi tek tek ayırıp uzatıyor. Bir tık da hacim veriyor. Tekrar alırım.

sensodyne-dermokil-nivea-stopever

10 – Sensodyne Ağız Çalkalama Suyu : Sensodyne’in en az diş macunları kadar ağız çalkalama suyunu da sevdim. Başarılı.
11 – Dermokil Doğal Propolis Diş Macunu : Artısını yada eksisini gözlemleyemedim. İdare eder. 🙂
12 – Nivea Black & White Deodorant : Koruması gayet iyi. 48 saat olmasa da 24 saat kadar koruyor. Kokusu da çok güzel. Beğendim.
13 – Stopever Lady Comfort Adet Ağrıları İçin Isıtıcı PedÖzel günlerimizde özellikle karın ağrılarımız için biçilmiş kaftan. Paketin içerisinde 2 adet ürün var. 8 saat kadar ısısını kaybetmiyor. Sevdim.

Benim Mayıs ayında biten ürünlerim bu kadardı. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere canlar…

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın