Maybelline The Colossal Big Shot Maskara

maybelline-big-shot-maskara

Bknz. Sahiplenen kız tutuşu.:) Merhaba güzel ailem.Sevgili arkadaşım @Makyaj_masamiz Hande‘nin hediye ettiği Maybelline The Colossal Big Shot Maskarayı o kadar çok sevdim ki elimden düşürmüyorum.Zaten denemek istiyordum bu maskarayı arkadaşım ruhumu okumuş resmen…♥ Hadi gelin inceleyim…

maybelline-the-colossal-big-shot-maskaramaybelline-big-shot-mascara

Maybelline The Colossal Big Shot Maskaranın ayna yansımalı gold renkte bir ambalaj tasarımı var.Karışık kuruşuk kıl bir fırça yapısına sahip. 🙂 Fırçasını ilk kez gördüğümde şaşırmıştım doğrusu.Ben genelde silikon fırçalı maskaralarla daha iyi anlaşıyorum.Fakat bu maskara kıl fırçalara olan bakışımı bir nebze de olsa değiştirdi.

maybelline-big-shot-maskara-durusu

Yapısı ilk başlarda biraz ıslaktı ama zamanla kıvamı oturdu.Oldukça siyah ve kirpiklerimi çok güzel kavrayıp,kıvırıyor.Hem uzatıyor,hemde hacim veriyor.Özellikle alt kirpikleri tek tek ayırma konusunda çok başarılı.Kaçak kat çıktığınız zaman örümcek bacağı gibi oluyor ve topaklanma yapabiliyor aman dikkat.2 katta gayet güzel görünüyor.Sürekli olmasa da gün içinde dökülme de yapabiliyor biraz.Onun dışında ben bu maskarayı sevdim.
Fiyatını tam olarak bilmiyorum ama indirim dönemlerinde 20.00 TL gibi bir fiyata alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın