Maybelline Superstay Matte İnk Likit Ruj / No : 55

Merhaba sevgili ailem. Maybelline Superstay Likit Mat Rujlardan ilk denediğim ruj; “55 numarası” oldu. Mağazadaki tester rujları genelde dudağıma sürmekten hoşlanmadığım için elimin üzerinde deneyerek “Of işte bu benim aradığım nude!” diyerek aldım.

maybelline-superstay-mat-ruj-no-55

Son zamanlarda bitip tükenmek nedir bilmeyen nude ruj sevdam oluştu. O kadar ruj almama rağmen hala istediğim nude ruju bulmuş değilim. Bu ruj içinde ilk aldığım sıralarda dudağımda henüz denememişken çok ümitliydim oysa. Neyse önce biz ruju biraz inceleyelim…

maybelline-superstay-mat-ruj-55

Maybelline Superstay Matte İnk Likit Ruj

Esnek bir fırçası ve oval şekilde tasarlanmış sünger bir uca sahip. Ucunun oval olması sebebiyle dudağıma tam oturuyor ve bu sayede sürümü de gayet pratik oluyor. Açık söylemek gerekirse benim şimdiye kadar kullandığım likit mat rujlar arasında en iyi fırça yapısına sahip bir ruj. Sürüldükten sonra saniyeler içinde matlaşıyor. Kalıcılığı çok çok başarılı. Kokusu çikolata gibi. ♥

maybelline-superstay-mat-ruj

55 Numara ise; bileğimde duruşuyla bej alt tonlu, sütlü kahve tonlarında tam bir nude kraliçesi edasıyla duruyor. Swatchı tatil dönüşü yaptığım için haliyle bayağı bronzlaştım. Açık tende duruşu çok daha iyi.

maybelline-likit-mat-rujmaybelline-superstay-likit-mat-ruj-55

Peki dudağımda duruşu. 🙁 Bence tam bir facia. Yüzümü çok soluk gösteriyor. Sanki aynadaki ben değilim gibi geliyor. Bu rujdan sonra denemeden ruj almamaya söz verdim kendime.☺ El, bilek vs üzerinde denenen ruj dudak rengi daha farklı olduğu için dudaklarda aynı şekilde durmaz biliyordum ama bu kadar farklılık beklemiyordum açıkçası.

maybelline-rujmaybelline

Ben buğday tenliyim diye o yüzden yakışmadı diye düşünüyordum ama aynı ruju beyaz tenli bir arkadaşım daha almış. Onda da çok açık durmuş. Ben bu rengi kullanacağımı düşünmüyorum ama rujun yapısını çok beğendiğim için serinin diğer renklerine bakabilirim.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın